Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet? Szeret vajon?

Figyelt kérdés
pár hete van barátom.nagyon jól megvagyunk,jól érezzük magunkat együtt.törődik velem rengeteget.mindíg becézget.fészbukon mindíg írja h imád.de....szóban még sosem mondta és azt sem h szeret.de a szemében látok olyan dolgokat ami arra utal h talán szeret.mi a véleményetek?ja és mindíg mondja h hiányzom,még akkor is ha előtte fél órával váltunk el.
2011. júl. 15. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet szemtől szemben nehezebben mondja ki az érzéseit..
2011. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nem mondja ki, hogy szeret akkor már ilyenen kell gondolkoznod?
2011. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért gondolkozok ilyeneken mert nagyn szeretném tudni h szeret e már vagy pedig még csak a vonzalom van meg.mert én úgy vagyok vele h a szeretlek az nem jelent egyet azzal ha azt mondja h imád.vagyis mondani azt sem mondta csak írta.
2011. júl. 15. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet én vagyok furán össze rakva, de járjunk mert bejön nálam nem játszik, akkor jövök össze valakivel ha szeretem, és ez nyílvánvaló akkor, nem kell szavakkal bizonyítgatni.
2011. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én eddig összesen 2 lánynak mondtam, hogy szeretem, azoknak, akikben 100%-ig biztos voltam, hogy így van. de így is nehézkesen ment. nekem így van.
2011. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!