Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátom soha nem veszi észre, ha esetleg megbánt valamivel?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, nem rég óta, 3 hónapja vagyok együtt a barátommal, ő 23 éves. Előtte is ismertem már, négy évig volt együtt az előző barátnőjével, akivel a jó viszonya megmaradt, mert a haveri körük is ugyan az volt, meg minden. Van köztünk távolság, ezért nem vagyunk együtt sokat, általában hét végén vagyok nála. Mindig mondja hogy megy le a haverjaival, megy el meg megy ehhez meg ahhoz,én általában rákérdezek, hogy az exe is ott lesz-e. Rendszerint a válasz igen, és én olyankor kicsit bunkózok vele utána, és én vagyok a rossz. De egyszerűen nem szeretem ha együtt vannak. Nem tudom elviselni, hogy vele szinte többet van mint velem. És amikor nála vagyok, akkor is feljönnek hozzá, vagy elmegyünk, mert nehogy már egy napot kettesben legyünk, és amikor ott van a csaj, jópofizik vele, meg szórakoznak egymással, ő meg nem veszi észre, hogy ezekkel nagyon megbánt. Este meg én duzzogok ezekért, ő meg nem olyan türelmes tipus, fogja magát aztán átmegy a másik szobába. Én meg már nem tudok semmit sem csinálni, mert ő meg makacs, de nagyon. Hiába mondom neki hogy zavar a csaj, meg hogy ne legyen vele...Csak azt hajtogatja, hogy miért baj az ha megmaradtunk barátoknak...Mit csináljak vele? Egyre jobban kezd idegesíteni. Előre is köszönöm!
2011. júl. 16. 13:54
 1/4 mimano ***** válasza:
Próbáld elviselni. A folyamatos hisztiddel csak a saját helyzeted rontod!
2011. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akit igazán szeretünk, akkor megértjük a másik baját.

Nem baj az, hogy jóban vannak de azért visszavehetne a túlzott jópofiból,főleg, ha te is ott vagy..Ez már inkább szimpla bunk.óság, másrészt pedig azért is, mert amikor közlöd, hogy ez neked rosszul esik akkor nem esik le neki semmi(vagy igen, csak nem akar rajta változtatni), és nem hogy bocsánatot kér vagy valami de még ő sértődik meg.

Vagy szakítás lesz a vége, vagy beletörődsz a helyzetbe, vagy ő fog változtatni rajta, esetleg te- de akkor megint ugyanaz marad a helyzet, belül fájni fog ..

Ha nem csak szimpla jópofiról van szó, akkor az úgy már rosszabb. Azt sem értem miért kell mindig az exével találkoznia, ilyen szempontból veled is találkozhatna többet.

2011. júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
TE vagy a barátnője, és NEM az EXE.. ergo nincs okod az aggodalomra. Ahogyan az első válaszoló is megírta, ne vidd túlzásba a féltékenykedést, ha az exe, valszeg nem véletlenül az.
2011. júl. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ő ennyire nincs rád tekintettel te se legyél rá!Hanyagold a társaságát te is inkább elmész a barátnőiddel te is otthagyod és átmész este másik szobába és ha kérdezősködik mi a baj mondd meg kerek perec hogy mondtad h zavar az exe és ok ha megmaratak barátnak de esetleg lehetne kevesebb időt is fordítani a barátkozásra és többet rád és ha erre nincs tekintettel nem fog működni kettőtök közt a dolog egy kapcsolathoz két ember kell és így előbb utóbb úgyis megszakad ha téged ez zavar ő meg annyira sincs rád tekintettel h megbeszélje veled ezt a dolgot meg többet tölt a haverjaival mint veled akkor megérdemli és ha ő sem hallgat meg te se hallgad meg őt és barátkozz te is a barátnőiddel!Persze unom h szegény férfiakat mindig mentegetni kell persze fordított esetben már figyeld meg te lennél a k.urva de jó h manapság már csak a nőnek kell jól kinézni,udvarolni cseppet se legyen féltékeny és ő tegyen még a kapcsolatért is.Döntse el h barátok v te lehet hetente egyszer is talaálkozni a barátokkal nem kell naponta ha többet van az exével mint veled nyugodtan csináld ezt nem te vagy túl féltékeny ő nincs tekintettel rád!
2011. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!