Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adhatnám tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhatnám tudtára, hogy érzek iránta valamit?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit régóta ismerek,17 éves,én 16 régóta ismerem kedvel engem barátilag,de én többet szeretnék.Egy házban lakunk jelenleg,nyaralok náluk Romániában.

Tippeket kérnék h szolidan hogy 'mondhatnám' el neki h többet szeretnék.


2011. aug. 1. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk bókolj neki h milyen csinos. Hívd el sétálni és beszélgessetek de inkább ő te meg csak helyeselj :) később hívd el egy fagyira és így szépen lassan. Udvaroljál és ne siesd el a dolgot. Viszont ha egy hónap után érzed hogy mostanába kerül nem szívesen megy el veled akk hagyd abba lehet h ő nem akar többet barátságnál. Remélem segítettem :)
2011. aug. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kertelés nélkül hívd el randira,ha bejösz neki úgy azt mondja oké.Ha meg nemet mond akk később se lett volna belőle semmi,mert már úgy is ismer.


22/F

2011. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy jöttem össze a barátommal hogy ezt írta nekem: valamit be kell vallanom:SZERETLEK :)
2011. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké srácok ,de azt figyelembe kell vennem,hogy ha visszautsit,akkor nem jöhetek többet nyaralni hozzájuk
2011. aug. 1. 17:51
 5/6 A kérdező kommentje:
ne kérdezzétek,h miért de igy van
2011. aug. 1. 17:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért udvarolj és dícsérgesd és ha elutasító akk csak barátkozni akar nem többet :D
2011. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!