Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen összezuhantam! Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezuhantam! Most mit csináljak? Korkülönbségi problémák!

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki 19 (mindjárt 20) éves és én 15 vagyok! Eddig csak haverok voltunk, de az utóbbi időben teljesen beleestem! Még sosem szerettem senkit sem ennyire :O Még a barátommal is szakítottam miatta, mert egyszerűen képtelen voltam a szemébe nézni.. A srác is pozitív felém nagyon, de szerinte nem szabadna szerelmesnek lennünk egymásba,a korkülönbség miatt. És igaza is van.. Mert alapból ő mást vár egy kapcsolattól,mint én.. Meg ugye a szexuális kérdések.. Tudom,hogy helytelen, amit érzek, de egyszerűen imádom! :( Valami tanács? Lehetséges lenne ez a kapcsolat?
2011. okt. 2. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, már meg mondta, hogy neki te kislány vagy..
2011. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
több olyan 15 éves lányt is ismerek akiknek 20 éves a barátjuk;):)
2011. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De az ilyen pároknál nem probléma az,hogy a fiúnak már jobban kell a szex?:\
2011. okt. 2. 14:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Persze, most nagyon rossz ez neked, de hidd el, 2-3 év és nem lesz nagy a korkülönbség. Én 23 vagyok, és 29 éves pasim van. :)

Most légy türelmes, legyetek barátok, aztán pár év múlva alakulhat ez másként is. :)

2011. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az szex az egy dolog.. megoldjátok az alkalak gyakoriságát, az kialakul. A fő probléma általában az érdeklődési, és szellemi külöbségekr
2011. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"De az ilyen pároknál nem probléma az,hogy a fiúnak már jobban kell a szex?:\"


Ha szeret, akkor addig vár, ameddig te akarod. Ha azzal fenyeget, hogy ha nem szexelsz vele, akkor elhagy...akkor egy nagy barom állat, és soha nem kellettél neki másra. Persze ezt a tudtára is kell adni, hogy te még nem szeretnél szexuális viszonyt.

2011. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az érdeklődéssel nincs baj, már több hónapja nagyon jó barátok vagyunk és mindent megbeszélünk egymással, rengeteget nevetünk mindig:))

Tudnék várni pár évet, csak addig megőrülök..:(

2011. okt. 2. 14:41
 8/11 anonim ***** válasza:

igazából ez tőled is függ, ha te benne lennél ilyen fiatalon a szexben( amit nem ajánlanék még) akkor simán mehet végülis.

de ismerek nagyobb korkülönbségű párokat is (15-22) és teljesen jól elvannak.

én szerintem működhet a dolog márha te benne lennél a szexben és vele megdumálnád mondjuk hogy várjatok vele mondjuk 4-5-6 hónapot. és addig ne.

2011. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne,hogy nem fog ilyesmivel fenyegetni, csak tudom,hogy ez neki rossz lenne..:\
2011. okt. 2. 14:43
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna, ilyen korán elveszíteni..:| De igen,ha mondjuk már fél éve járnánk, más lenne a helyzet..Nem tudom..:\
2011. okt. 2. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!