Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért okozok magamnak fájdalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért okozok magamnak fájdalmat? Én miért nem arra vágyom mint más normális ember?

Figyelt kérdés

23 éves Nő vagyok. Nem vágyok komoly kapcsolatra, félek az elköteleződéstől. Van egy "párom" 1,5 éve aki egy igazi macsó, olyan rosszfiú akitől mindenki csak óva intett. Én pedig mintha csak azért is akarnám, kihívást látom benne, hogy majd én "betöröm" megváltoztatom! Voltak kisebb-nagyobb eredmények, de "kutyából nem lesz szalonna". Ha minden ok köztünk boldogabb vagyok mint valaha voltam, ha mással flörtöl/semmibe vesz/megaláz jobban fáj mint eddig bármi.

Az eszemmel már rég tudom, hogy menekülnöm kellene. Még egyedül is jobb mint ebbe a "kapcsolatba" teljesen tönkre tesz. Nem tudok másra koncentálni csak rá, csak arra hogy épp mit csinál, mikor "csajozik" mellettem, mikor rontja ez az egészet.

Miért csinálom ezt? Nekem miért nem kell egy normális/rendes pasi egy kiegyensúlyozott párkapcsolat mint bárki másnak? Mi a baj velem?

(Nagyon kevés férfi mozgat meg igazán, nem nagyképűségből, de válogathatok a pasik közül, kéretem magam, szeretek elérhetetlennek tűnni és mindig mellé fogok...most pedig mélyebb csapdába kerültem mint valaha...nem látom a kiutat)


2011. júl. 17. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ehez a kisebb novelához csak gartulálni tudok ;) elsö sorba de ne ved sértésnek . Azért kell ö mert más nyomul és rendes tojsz a fejére mert az hiszed te több leszel nála ha nem tud el érni de ha egy srác aki rendes ugyan ugy megjátaszaná neked az elérhetetlent mit ez a pasi akkor ö kellene ;) Nem bunko pasi kell neked csak egy kihivás
2011. júl. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért kell ő neked, mert egy hülye p*csa vagy... már ne is haragudj. Leírod, hogy olyan csávód van, akitől mindenki óva intett, és ráadásul írod, hogy flörtölget más csajokkal... és már ne is haragudj, de mi az, hogy nem látod kiutat? Máris felmented magad, mielőtt még érdemi választ kaptál volna? Pontosan tudod, mit kell/kéne tenned, de nem mered megtenni. És miért nem? Mert úgy látszik szereted magad szívatni...

Két lehetőséged van. Beismered magadnak, hogy nem jó ez a helyzet neked, és kilépsz a kapcsolatból. Írtad azt is, hogy válogathatsz a pasik közül... nem hiszem el, hogy ne lenne közöttük legalább egy rendes srác, akivel boldog lehetnél.

Vagy, maradsz a mostani kapcsolatodban, és egy ,,szép" reggel arra ébredsz, hogy elbasztad az életed. De akkor már hiába ,,kiáltasz" majd segítségért...olyan lesz, mint az űrben: senki nem fogja meghallani.

2011. júl. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg is válaszoltad a kérdésedet, azt hiszed, hogy melletted majd megváltozik, de k.rvára nem fog. Te pedig minden szart lenyelsz neki és amikor majd egyszer elszánod magad, hogy kilépj ebből a kapcsolatból, akkor természetesen a Föld összes férfija lesz a mocsok meg a szemét, pedig csak te voltál hülye.

Gratulálok, hogy 23 évesen még ilyen szinten vagy. Ha egy 15 éves tini lány írta volna, nem pazaroltam volna ezt a pár percet eme sorok begépelésére, de ez nagyon szomorú.

2011. júl. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!