Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randira konkrét ötletek? Eddig még sosem jutottam el senkivel második randiig.

Figyelt kérdés
19 éves meleg srác vagyok, már egy éve hogy fiúkkal találkozgatok, viszont az első találkozó után valahogy mindig ugyanaz a forgatókönyv. Napokig nem merek felmenni MSN-re, amikor fel is megyek, az illető nem ír rám, vagy rám ír, de valahogy már nem beszélünk semmiről, csak a szokásos hogy vagy meg mi a helyzet. Így meg nyilván nem is merem felvetni hogy találkozzunk másodszorra. Egyébként az első találkák mindig jók szoktak lenni. De most akkor adjam fel hogy valaha találok is magamnak valakit, mert ha mindig ez fog történni, akkor bele kell törődnöm. Mit tegyek?
2011. júl. 17. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad, és tedd meg a második lépést, ne várj a sültgalambra.

Nálunk heteróknál sem megy minden magától, ha elutasít -benne van a pakliban- akkor lépj tovább.

2011. júl. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem ellenzem azt,hogyha valaki meleg,mert nekem is vannak "ilyen" ismerőseim és imádom is őket..:)

Szóval vagy fel ajánlod a második találkát vagy otthon búslakodsz és hibáztatod magad. Legfeljebb,ha nem jön össze majd találsz magadnak mást...:) Szerintem menjetek el sétálni vagy moziba,vagy üljetek be valahova,ha nem is kajálni max 1 üdítőt meginni :)

19/L

2011. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az 1. barommal meg ne törődj, nem mindenki fogadja el a másságot.
2011. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mért vársz napokat azzal,hogy beszélj vele?Ha jól sikerült az első randi akkor másnap nyugodtan menj fel msn-re,és beszélj vele.Ha nem ír rád,akkor írj rá te.Mert ha napokig nem is írsz neki,legalább egy smst,vagy e-mail,akkor gondolom azt gondolja az illető,hogy nem jön be neked.Nekem nagyon rosszul esne,ha egy jól sikerült randi után,csak napok múlva keresne a fiú.Úgy érezném,nem érdeklem őt igazán.
2011. júl. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ha írok is rá, akkor is csak ez megy hogy hogy vagy meg mi a helyzet. Meg most ha talizunk másodszorra, valahogy annyira nincs miről dumálni már.
2011. júl. 17. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!