Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretnek jobban a nők, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek jobban a nők, a pénzt, vagy a rendes srácokat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy "nő" alatt mit értesz.
2011. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
rendes, pénzes pasikat
2011. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Sajnos 98%-uk a pénzt. :'(
2011. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bix ***** válasza:

egy idő után a normális csajoknak is szempont a pénz, hiszen vágynak valamennyi anyagi biztonságra, még akkor is ha ők egyébként jól keresnek.


a fiatal tinik jelentős részéhez meg elég egy kocsi, meg némi kp és nagyon szerelmesek lesznek.


személyes tapasztalataim szerint nagyon kevés az a 20-24 éves lány aki ezen a korszakon túlvan és nem foglalt még:D

2011. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A rendes nők a rendes pasikat.

A r*bancok a pénzt.

2011. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez elég hülye kérdés.Minden ember szereti a pénz(vagyis inkább azt amire elkölti) ezért dolgoznak az emberek hogy meg tudjanak élni.Igen a rendes pasikat szeretem vagyis barátomat.
2011. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
A pénzt, de erről nem ők tehetnek. Genetikailag kódolt: tudat alatt párválasztás során azt a férfit keresik, amelyik majd biztos alapot tud nyújtani a "faj fenntartáshoz". Ez régen a legjobb vadász volt, most az aki sokat keres.
2011. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyiket sem, ha csak ezek a kritériumok, bár az jó, ha valaki rendes, csak ne legyen puding. Volt gazdag, meg rendes, de nyuszi udvarlóm is sok, de én általában az erős személyiségű, magabiztos, stabil, céltudatos pasikat választottam. Ilyenhez is mentem feleségül.
2011. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem a külső szokott megfogni, kivétel abban az esetben, ha ismerem az illetőt egy ideje, és a viselkedése miatt tetszik, persze nem hátrány ha van pénze, de nem olyan fontos szempont. ha valaki igényes, jófej stb. akkor nem számít a pénz, azért ne legyen szegény, de nem kell h gazdag legyen:)
2011. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

meg majd ha dolgozok keresek én magamnak pénzt.Nem kell nekem másnak a pénze.

amelyik pasi jól néz ki és rendes is az akár nevelőintézetbe is lakhat akkor is talál magának párt.Csak ugye vannak azok akiknek sok pénzük van csúnyák és csaj pénzzel tudnak maguknak párt találni...ilyen ez az élet

2011. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!