Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat, korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat, korkülönbség működhet?!

Figyelt kérdés
1 hete vagyok együtt egy 31 éves férfival én most vagyok 18 éves. Neki nincs gyereke, felesége, sőt még házas sem volt, amikor vele vagyok soha nem érzem úgy, hogy tapasztaltabb nálam, többet akar mint én. Én sem járok bulizni, egyedül lakok a húgommal, mert a szüleim külföldön dolgoznak a húgom most 7 éves. Talán ezért nem akadály közöttünk a korkülönbség hisz majdnem ugyan olyan az életvitelünk azzal a kivétellel hogy én nem dolgozok még. Most Hevesen nyaralunk a nagymamánknál, ide valósi a férfi is, ismerem régebbről ( anyukám gyerekkori barátnőjének a lányának a barátja volt évekig) de akkor én még kicsi voltam, szóval úgy igazán most kezdünk megismerkedni. Mégis mikor vele vagyok olyasmit érzek, amit nem tudok összefoglalni most, de senki után nem vágytam még ennyire. Ő sokáig dolgozik és még szombaton is, ezért mindig késő este találkozunk, mindig fáradt mert hajnalban már kell. De mégis látni akar, sokat beszélgetünk, sőt 1 hét után már az összeköltözés is megfordult a fejünkben, a gyerekről is beszélgettünk, de nem úgy hogy közöset akarunk, csak hogy kinek mik a tervei, eddig egy barátommal sem beszéltem erről. De alig akarom elhinni hogy neki is és nekem is ilyen jövő beli terveink vannak a másikkal. Én 1 hét múlva visszamegyek Pestre, ő itt lesz, így hogy szombaton is dolgozik, csak akkor tudnánk találkozni ha ő látogatna meg még szombaton késő este, és vasárnap menne is, hisz neki is van külön élete. Én nem tudom sűrűn meglátogatni, hisz gondolnom kell a húgomra is. Mit csináljak?!
2011. júl. 17. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez így elég bonyolultnak tűnik, de ha tényleg szeretitek egymást, akkor semmi sem lehetetlen
2011. júl. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
necces, de megoldható
2011. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem ez még olyan furcsa egy hete ismerjük egymást közelebbről és még nem tudok vele olyan nyíltan beszélni hogy én mit akarok, viszont tudom, hogy ha nem állítunk fel szabályokat akkor nem működhet és vége lesz, de akkor már jobb lenne ha most vége lenne ,mert később csak rosszabb lenne, én meg nem bánkódhatok utána, mert a húgommal törödnöm kell. Hogyan mondjam meg neki? Hogy ne legyek tolakodó vagy ne értse félre?
2011. júl. 17. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt csak a távolság a próbléma. Összeköltözni nem hiszem, hogy azért kellene, de ezt ti tudjátok. Beszéljétek meg a dolgokat, hogy ő hogyan állna hozzá ehez a távolsághoz úgy hogy nincs összeköltözés. Ezt tudom mondani.
2011. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!