Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Halálra van ítélve az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálra van ítélve az összes távkapcsolat?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, hogy a távkapcsolatoknak nincsen jövője.

Nekem távkapcsolatom van, majdnem fél éve.

Én is érzem, hogy rossz, hogy a szerelmünk, pont azokban a pillanatokban nincs itt, és nem tudjuk átölelni, amikor a legfontosabb lenne számunkra..:( és fordítva is persze.

Sokszor még mindig felmerül bennem a kétely, hogy kell-e nekünk ezt folytatni, van-e értelme...


2011. okt. 28. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

eddig az a kapcsolat volt számomra a legboldogabb, amikor csak hétvégente láttam a lányt :D

20/F

2011. okt. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Peston ***** válasza:
100%
Ez csak két emberen áll - rajtatok. Nem feltétlen kell több hozzá, mint egy "normál" kapcsolathoz - egyik esetben alig várod, hogy lásd, másikban meg alig várod, hogy elmenjen, annyit vagytok együtt... ha képesek vagytok kezelni, kibírjátok. :)
2011. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
szia!én sajnos nem hiszek a táv kapcsolatba!!nálunk is az lett volna de a párom ide költözött(de szerintem kicsit korai volt 1-2 hónapos kapcsolat után)de így utólag bele gondolva biztos nem működött volna nálunk.március 6-án lesz 9 éve,hogy együtt vagyunk.de hozzá kell tennem eleibe nagyon nehéz volt egymáshoz alkalmazkodni de most már elég jól megoldottuk!30/L.
2011. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az van halálra ítélve amelyikben meg sem próbálnak tenni a távolság ellen. Én is távkapcsolatban vagyok már egy éve, de 1-2 hónap múlva végre költözök az ő városába.

Viszont ha te inkább azon gondolkodtál hogy véget vess a kapcsolatnak akkor szerintem nem szereted igazán. Azon kellene gondolkodnod hogy oldd meg az odaköltözést. Hiszen az a megoldás, nem a szakítás.

2011. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi fél évig voltunk távkapcsolatban - aztán nem bírtuk tovább.


És összeköltöztünk :D

2011. okt. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

tesóm és barátja több mint 2 éve vannak távkapcsolatban. 1-2-3 hét szokott eltelni mire látják egymást, általában 1-1 hétvégét töltenek együtt, nyáron tudtak együtt lenni 1-1 hetet. és még tart, szóval kitudja, ha kibírják amíg összeköltözhetnek, akkor valsz nincs az összes távkapcs halálraitélve :)

féligmeddig vehetjük távkapcsnak a miénket is, barátnőmmel zh időszakban hetente talizunk, és akkor együtt vagyunk 7órát kb. szal mi még éjszakákat se tudunk együtt tölteni. az hogy 1 városban vagyunk az nemsokat számít. nyáron se tudtunk egyetlen éjszakánál többet együtt tölteni, azon kivül napközben talizgattunk csak, átlagban 3naponta talán. és kicsit több mint 1 éve vagyunk együtt.

nem mondom hogy mindig könnyü, de ha szeretsz valakit akkor ez nem lehet akadály. ha meg nagyon hiányzik akkor szerencsére manapság már ott a mobil, a net, el lehet érni a másikat, mégha átölelni épp nem is tud, de annál jobb lesz amikor végre együtt lehettek. legalább tudjátok értékelni az együtt töltött időt :)

22/f

2011. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Azert van halalra itelve, mert nem latod a masik rossz oldalat, milyen az amikor pl hullafaradtan hazajon a melobol. A masik resze pedig, hogy nincs fizikai kozelseg, ami azert alapveto.

Ha akarjatok, akkor tegyetek ellene, es valamelyikotok koltozzon, ahogy mar paran mondtak. Ha nem akar egyikotok se, akkor en elgondolkodnek, hogy miert nem.

2011. okt. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az odaköltözést egyenlöre nem tudjuk megoldani.

Ő suliba jár az ő városába, én pedig az én városomban...:(


nemírtam kort, bocsi, 21/F és 19/L

Nameg az a másik ,hogy egyikünk háttere sem olyan családilag, hogy megengedhetnék, csak ugy hogy odaköltözzik egyikünk, és eltartsanak...


Szoval akkor marad a távolság...egyenlőre :'(

2011. okt. 28. 12:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Sulira megoldás: valamelyikőtöknek át kell menni másikba. Vagy mondjuk távoktatásra váltani.

Pénzhiányra megoldás: felnőttek vagytok, keressetek munkát.

Nem kell távkapcsolatban élni, meg lehet oldani ha akarjátok.

2011. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!