Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy ilyen meglepetéshez, kedves férfiak?

Figyelt kérdés
A barátom nem igazán van oda a szülinapokért, meg az ehhez hasonlókért. Ez azért van mert náluk nem szokás megünnepelni az ilyesmiket. Én megtörtem nála ezt a "hagyományt". Azt tudni kell róla, hogy neki majdnem minden megvan így 30 akárhány évesen, én azonban merész lépésre szántam el magam. Tőlem GPS-t kap ajándékba! M
2011. júl. 18. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

M mint? Mariska?

hát ha nincs GPS-e, akkor biztos örülni fog neki. vagy azt mondja, hogy de jaj minek költöd rám a pénzed? de attól még elfogadja.

2011. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki! Csaj nehogy azt higgye, hogy a vezetésével van gondod :)
2011. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek a kategóriához?:)
2011. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kurbi ***** válasza:
Én örölnék : ) és a szándék a lényeg :D
2011. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt hogy párkapcsolatban van te ízé!XD Jó ötlet a gps és nem apróság. Ha sokáig vagytok már együtt akkor ez megfelelő ajándék lehet:)
2011. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Húha... Nekem tegnap leszakadt a függönyöm az ablakban, mert a macska ráugrott... Mindjárt felteszek ide egy kérdést, hogy hogyan tegyem fel a függönyt... Hiszen párkapcsolatban vagyok..
2011. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Már majdnem mindene megvan csak épp gps-e nincs?

De A-GPS-t vegyél mert akkor kivág:P

Nem lehet hogy már rég van neki ilyen a mobiljában például csak nem tudod?

2011. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Próbáld kipuhatolni, van-e kedvenc márkája, nehogy az legyen a vége, hogy "tök szép, köszi", és közben a kedvencét már nem is veheti meg, mert akkor meg téged sért meg. :)
2011. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13:38-as te nagyon nem érted úgy látom:D A párjának vesz ajándékot! És nem a te függönyöd érdekel itt bárkit is. Ha úgy gondolod nem ide illő akkor jelezd a moderátornak és meglátod nem veszik le innen a kérdést. Addig is hallgass inkább:)
2011. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Istenem...Ahogy olvastam a sorokat, tökre begerjedtem, a vége fele már vártam valami csattanót hogy balettruhába fogsz pörögni a csilláron fejjel lefele miközbe fütyürészed a happy birthday-t vagy nem is tudom. Vagy bébydollba lenyírod a füvet esetleg..lol még GPS xD
2011. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!