Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a csaj egy masik fiut kedvel? Mert en mindik azt gondoltam, hogy egy bizonyos valakit kedvel es megtudtam, hogy nem ot kedveli, hanem ey masikat, de perszed ra 3 orara mire megtudtam, hogy az 1. fiu nem kedveli a csajt!

Figyelt kérdés
Mit tegyek ?? 12-15 ev kozottik a szereplok !
2011. júl. 18. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Mi van?
2011. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor no problem nem? 1-t nem kedveli, azse őt.?
2011. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Ki halt meg? Ez valami titkos jelbeszéd?
2011. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na akkor megegyszer ! : En kedvelem ot , azt hittem kedveli pl. az 1.-est , es megtudtam ,hogy nem ! De aztan megtudtam ,hogy kedveli egy masikat ! a 2-est pl . ! mit csinaljak ?
2011. júl. 18. 15:24
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Teteszel neki, őteszikneked. Ménemteszelneki nemtom ménemteszelneki
2011. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Megpróbálom megfejteni a szöveged.


" Mit tegyek, ha egy csaj egy másik fiút kedvel? Mert én mindig azt gondoltam, hogy egy bizonyos valakit, és megtudtam, hogy nem őt, hanem valaki mást. Persze rá 3 órára mire megtudtam, hogy az 1. fiú nem kedveli a csajt!

Mit tegyek?? 12-15 év közöttiek a szereplők! "


Válaszom:

Nagyon fiatalok még a szereplők. Az írásodból ítélve te is az vagy. Csak tudod értelmesebben is megfogalmazhattad volna. Nagyjából meg tudtam fejteni, amit fentebb láthatsz is. De azt tudnod kell, hogy mindig mindennek oka van. A lánynak biztos oka van rá, hogy nem kedveli az egyik fiút, a másikat pedig igen. Ugyanúgy ahogy az egyik fiú nem kedveli a csajt. A szövegedből nem derül ki, hogy most egy és ugyanazon személyek nem kedvelik-e egymást, vagy pedig két külön fél, vagyis hogy a lány kedvel egy fiút, és egy másik fiú nem kedveli őt. Remélem érted mire gondolok. Hogy te mit tegyél az megint más kérdés. Beszélgess velük, tudd meg, hogy miért nem kedvelik egymást. Nagyon mást nem tehetsz, mert ha te egy " kívül álló" személy vagy, akkor nem sok közöd van hozzá, hogy ők miért nem kedvelik egymást. Viszont, ha ez egy baráti társaság akkor mindenképpen beszéljétek meg a dolgokat!

2011. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

na akkor megegyszer : !

En kedvelem a csajt ! Azt gondoltam , hogy a csaj is es a fiu is kedvelik egymast ! Megtudtam ,hogy fiu egy masik lanyt kedvel es a lany is egy masik gyereket ,de az mar biztos ,hogy kedveli !

Mit tegyek ?

2011. júl. 18. 15:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem kell így túl bonyolítani! Ez csak egy sima székely szolmizációs gyakorlat.
2011. júl. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nem értem mi gond lenne ha "kedvelnék" egymást. Szerintem próbálkozz be legyél vele jófej estébé. (Amúgy van eredeti Fekete Pákós billentyűzeted vagy csak nem találtad meg a záró jeleket? Mert így ahogy most van ékezetek nélkül nem 1szerű el olvasni :) )
2011. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem Romaniaba elek es angolra van alitva , 8 eves koromtol megszoktam !
2011. júl. 18. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!