Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a csaj egy masik fiut kedvel? Mert en mindik azt gondoltam, hogy egy bizonyos valakit kedvel es megtudtam, hogy nem ot kedveli, hanem ey masikat, de perszed ra 3 orara mire megtudtam, hogy az 1. fiu nem kedveli a csajt!

Figyelt kérdés
Mit tegyek ?? 12-15 ev kozottik a szereplok !
2011. júl. 18. 14:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Folytatas ! Es ha a masodik fiu ! masnap ,es azutan par nap mindig a nyakan log a csajnak ! mit csinaljak uljek oda en is vagy , egyszeruen menyek tovabb !
2011. júl. 18. 21:27
 12/14 A kérdező kommentje:
Akkor a kovetkezo lepes ! Miutan a fiu megtudtam hogy kedveli a csajt , akkor mar masnap egesz nap a nyakan logot ! ilyenkor en mit csinaljak ? uljek le beszelgetni vagy menjek tovabb , mi ajanlatosabb ?
2011. júl. 18. 23:07
 13/14 anonim válasza:

Ha 14 alatt vagy akkor rúgd pofán a budiba a "vetélytársat" aztán mond meg neki ha netalántán hajtana a csajra, hogy "kapsz még1-et ha nem hagyod abba a tapadást"!

Ha elmúltál 14 akkor nincs semmi gond ne vedd figyelembe a másik kölköt! Ha idősebb a csaj nálad akkor szivacs mert nem igazán fog észrevenni ha minden igaz(de ha mégis akkor köszönd Istennek). A csaj meg ne tudja, hogy nyomulsz rá mert akkor csak le akar rázni. Mondj neki humoros dolgokat, mondd meg neki, hogy birod a búráját meg azt ami benne van (jelenleg NEM a belszervekre gondolok) összejöttök bejátszunk egy jópár év mulva jelenetet azt kész ennyi vége heppy: jöhet a házasság, de énleszek a gúdfátör :D xDxD

2011. júl. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
`NA akkor en 13 vagyok de a masik , masik fiu 15 es a lany kissebb mint mi !
2011. júl. 19. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!