Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keresnétek úgy valakit utazni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresnétek úgy valakit utazni, ha lenne barát/barátnőtök? És mit szólnátok, ha a párotok ezzel állítana be otthon, hogy megy valakivel?

Figyelt kérdés
A Sláger Rádióban megy egy műsor,miszerint kiválasztanak egy fiút,vagy lányt,akinek az utcán az ellenkező nemből kell partnert választani egy utazáshoz,ami így ingyenes.Volt olyan,hogy párkapcsolatban élő embernek kellett keresni és a párja elengedte egy vadidegen másikkal.Az a kérdésem,hogy ti keresnétek úgy valakit utazni,ha lenne barát/barátnőtök? És mit szólnátok,ha a párotok ezzel állítana be otthon,hogy megy valakivel?
2009. ápr. 2. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
hát ajánlanám neki h ne tegye... vagy elfelejthet ... :D de komolyan.rosszul esne az tuti :s
2009. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem keresnék mást, ha egyszer ott a párom :S Megmondanám a páromnak véletlen sétáljon arra és Őt választom:D

Barátom ha mást választana, elfelejthet, természetesen, de nem hiszem, hogy megtenné. Azért ez nem lenne semmi... :S


Nani

2009. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem keresnék. Ha a párom ezzel állítana be, akkor hagynám, hogy menjen. Örökre.
2009. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bochkoréknak ez dicsőség,ha sikerül összehozni egy utazást. Na most itt kapcsolatokat tesznek tönkre gyakorlatilag...vagy csak kamu és csak a műsor miatt van:S
2009. ápr. 2. 21:31
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem keresnék, eleve ilyen játékban nem vennék részt, ez csak egyedülállóknak jó. Különben sem a Párom sem én nem mennénk mással, de azonnal szakítanánk is mindketten ha a másik menne, de ez elő sem fordulhat.
2009. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Voguelilias ***** válasza:
100%
A 2. válaszadónak van humora az már biztos. Hát igen csak egy nagy hülyeség ez az egész, hogy párt keressél magadnak. És akinek már van az miért nem mehet a szeretett barátnőjével? Miért kell ismeretlennek lennie? Ez persze az egyedülállóknak kedvez, de a párkapcsolatban élőknek abszolúte nem. De ha a nem levő párom elmenne akkor repülhetne tovább is mégpedig ki az életemből!!
2009. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Látom mindenki bízik a párjában, én hagynám, és most is az a műsor van, és itt is hagyja a férj. Én is hagynám, először is megszoktam hogy távol van, mert kamionozik, másodszor meg bízom benne!
2009. ápr. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vállalnám be:1.A párommal érezném magam igazán jól

2.Soha nem bántanám meg ilyen dologgal

Ha Ő állítana haza ilyen témával akkor az nekem nagyon rosszul esne és nem hinném hogy megtudnám bocsátani neki!

2009. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

hat szerintem nincs olyan aki ezen ne akadna ki. es valoszinuleg nem elvezned az utazast mivel vegig az lenne h a parod ideges, feltekeny, osszevesztetek.


mig nem olvastam a reszleteket azt mondta vna h lehet, mivel ez mar a 3. nyaram amit "soloban" toltok, vagyis a baratom sehova nem tud eljonni joforman igy en masokkal kirandulgatok, de nem idegenekkel es nem 2esben....

2009. ápr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!