Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Szeret engem valamilyen szonten vagy legalábbis vonzódik hozzám? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval.... A legjobb barátom egy fiú és nyáron elöször csak egy fogadás miatt aztán utánna nem tudom miért csak úgy csókoloztunk meg stb. aztán egy idő után észhez tértem és mondtam neki hogy fejezzük be de ő még akarta volna aztán nekem is hiányzott és újra elkezdtük aztán ő mondta hogy hagyjuk az egészet de aztán mégis folytattuk és még mindig ez van... persze azt mondjuk hogycak barátok vagyunk de mások is levágják hogy ha ránk néznek hogy valami van ( azt mondják hogy ahogy egymásra nézünk abbam van valami fura ) de mi mindig mondjuk hogy csak barátok vagyunk ... egymásnak is .. persze én azthiszem többet érzek de szerintem ő nem vagy lehet csak nem mondja el nekem . Tényleg nagyon jóban vagyunk mindig kiállunk egyás mellet meg elkisérjük a másikat mindenhova. Szerintetek ???,
2011. szept. 21. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:

biztos többet érez irántad és te is iránta!


NEM MERITEK KIMONDANI!!!!!!!4 Hogy szeretlek! :)


hány évesek vagytok?

2011. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

bassus, náluk ugyanez, csak mi egyáltalán nem csókolóztunk. Mindig piszkálni, hogy tuti van köztünk vmi, mert együtt megyünk haza, sok dumálunk, mi is furán nézünk ilyenkor egymásra, olyan sejtelmesen, mégis kételkedem, hogy érezne is valamit irántam... Mert én igen... :D

Ezt csak úgy írtam, szerintem azért ő is vonzódik hozzád, legalábbis remélem :))

15/L

2011. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk mindketten ... tudom most jön az a szöveg hogy fiatalok vagyunk de engem most nem a kiosztás érdekel ... Nekem már volt kapcsolatom neki még nem de akar ... mindig mondja hogy keressek neki valakit meg stb. Neki nem az olyan lányok jönnek be mint amilyen én vagyok ... nekik a nagyon vékony lányok én pedig nem vagyok se nem vékony se nem kövér 168 cm vagyok és 63 kiló ...nagyok a melleim és szerintem nem ronda az arcom sem
2011. szept. 21. 20:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Jézus tök ugyanaz tényleg ... írok neked privit ...
2011. szept. 21. 20:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy is írj te nekem én nem tudok
2011. szept. 21. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
én sem tudok neked írni :D
2011. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de basszus halál ugyanaz!! :DD
2011. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!