Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondom van! Összehozott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Débéb kérdése:

Gondom van! Összehozott a sors egy igazi pszichopatával. (többi lenn) Hogyan tudnám eltávolítani végre az életemből?

Figyelt kérdés

Azonban ez az értelmi ferdesége későn derült ki. Vannak rólam olyan képei, amikkel fenyeget, hogy közzéteszi, ha nem leszek a "barátja". Vagyis hallgassam meg a problémáit, találkozzak vele stb. Nekem viszont már a gondolattól is hányingerem van.

Közben olyanokat mond, hogy hogyan gyilkolná meg a barátomat, hogyan tenné tönkre az életem stb.

Nem tudok mit kezdeni a helyzettel!!!

Tanácsokat várok! Fontos lenne!!!

Köszönöööm!


2011. júl. 20. 09:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Rendőrség


És itt egy tanulságos írás:

[link]

2011. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! A beszélgetés hangfelvételre felvevésére én is gondoltam már. Meg is tenném..de egyrészt nagyon félek,hogy tényleg képes lesz valamire a barátom ellen. Nagyon rondákat mondott anno :S

Igen, a tanulópénz megvan..maximálisan.

2011. júl. 20. 12:42
 13/15 napietus ***** válasza:
a barátod felnőtt férfi, nyilván meg tudja védeni magát. meg ha tleg bántani akarná, már megtette volna, nem fenyegetőzne. az ilyen emberek gyávák. de ha hagyod magad zsarolni, csak rosszabb lesz.
2011. júl. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha meghallgatnád pár problémáját, neked is lenne valamid ellene.
2011. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ha van olyan ismerősötök, ki lehet kérni a telefonbeszélgetéseket a központtól
2011. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!