Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék a fiam életéből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék a fiam életéből eltávolítani egy cigány lányt, aki cseppet sem megbízható?

Figyelt kérdés
Elegem van. Még otthon lakik a fiam, de nyáron összejött ezzel a lánnyal. Egész nyarat ott töltötte nálunk, szinte odaköltözött. A fiam egy másik lányt akart vele piszkálni, akit tudom még mindig szeret. De később kiderült a lány cigány (mármint akivel nyáron jött össze), a fiam amúgy rasszista. Teljesen behülyítette a fiamat és már csak azért is vele marad, mert ellenzem (ez nem szerelem):( Sajnos nem tudom megvárni még szakít vele, tudom nem lesz hosszú kapcsolat. A lány végez a sulival, tuti kitalál valamit, hogy a fiam maradjon vele (mondjuk egy baba). Tennem kell valamit, de olyan valamit, amire a fiam nem jön rá. Telefon, internet kilőve. Más ötlet? A fiam nagyon büszke és nem enged, pedig nem szerelmes (szerencsére). Jobb ha a lányról nem is mesélek, miket tudtam meg a múltjáról is... Össze-vissza hazudozik, de a fiam nem hisz nekem, valami "külső" segítség kell, de nagyon gyorsan. 4 hetem maradt, hogy szétszedjem őket. Az exbarátnő hajlandó segíteni, ő is szereti a fiam, de fiatalok voltak és hülyék, de legalább a lány beismeri, de a fiamnak ennél több idő kell:( Már kezdték újra, de én bekavartam (félreértés történt), most teljesen jó a viszonyom a régi lánnyal és helyre akarom hozni a hibámat, részben benne van a kezem, hogy a mostani lánnyal van (sajnos nem tudtam ki ez a lány). A régi lányt akarom a fiam mellé, ezt a k*rvát meg leakarom építeni. Segítsetek kérlek! Egy kétségbeesett anya:(
2009. ápr. 2. 15:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
55%

Akkora egy bunkó paraszt vagy h beleszólsz a fiad életébe! Pont az ilyen szemét felfogás miatt lett vége az én kapcsolatomnak is. Nem tudom miért hiszed azt h jogod van beleszólni a fiad életébe! Ilyen anyám lenne,letagadnám. A volt barátnő helyébe meg pofán röhögnélek,nem h segítenék... pff... pár hónappal ezelött meg ő volt a cafka,mi? Hagyd békén a fiad,csináljon azt amit akar. Majd rájön ha hülyeséget csinál. Amugy minnél jobban foglalkozol a dolgaival,annál jobban fogja csinálni. Felkéne fognod h a gyereked már nem a te pici fiad,és ne intézkedj sehogy se h szétválaszd a roma csajjal. Szerintem meg te vagy a rasszista... Honann tudod h a fiad nem szerelmes? mert nem mondja el neked,vagy mi? miért várod el h a fiad beszámooljon mindenről? Hagyd már élni azt a szerencsétlen gyereket! Az meg h a háta mögött szervezkedsz h szétválaszd a csajtól egyszerüen gusztustalan!!!

lehet lepontozni,ez az én véleményem.

2009. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
77%

kétségbeesett anya:):):) inkább rossz már bocs!!! az még rendben van hogy aggódsz a fiad miatt minden anya aggódik...de te keverted bele a cigány csajjal való kapcsolatba ami még nem lenne baj mert én is jártam cigány csajjal és semmi különbség...azt írtad szinte odaköltözött ... talán ott jobban érzi magát mint otthon...de egyáltalán honnan tudod hogy a srác nem szerelmes ezt csak ő tudhatja...és ha rosszul érezné magát abban a kapcsolatban szerintem már rég otthagyta volna a csajt...szóval az lenne a legjobb ha ha te meg a régi csaj szépen leülnétek a seggetekre és csak akkor avatkoznátok bele ha ő kéri...


gyerek...ha eddíg gondoltak a védekezésre ezután is fognak...emiatt nem kéne parázni


az lesz a legjobb ha elgondolokozol magadon mert szerintem rossz anya voltál...valamilyen szinten van hozzá közöd kivel jár de ugy gondolom nem tudod 100%ig csak te irányítani...és lehet hogy tőled menekül nem is a volt nőjétől...elég szomorú sztori

2009. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
57%

szégyelld magad gusztustalan gerinctelen dolog amit csinálsz...ilyen anyám lenne én is inkább a romatelepre mennék ha csak ott találnék olyan embert akivel el tudok beszélgetni és megért...a fiadnak nem kerítőnő kell hanem ANYA


hagyjad hadd éllje az életét

2009. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen megértem az édesanyát, egyáltalán nem paraszt.Én most nem írom le a véleményemet, mert ebbe a fene nagy demokráciában, k***g liberalizmusban, ha valaki kritikát fogalmaz meg egy hátrányos helyzetű iránt, akkor az már rasszista.Így hát valószínűleg ki is törölnék a kommentemet, sőt még engem is.

Azonban ahogy leírtad, te sem vagy egy szent,azt olvastam ki,hogy folyton csak kavarsz.Ez nem jó.Úgy látszik hogy a fiad most abban a korban van, hogy direkt azt csinálja, amit megtiltanál neki.Vagy csak egy kicsinyes bosszúállás a régi barátnőjének intézve.A fiadnak saját magának kell rádöbbennie hogy rosszul választott.Ha olyan családba kerül, szerintem előbb-utóbb menekülni fog tőlük.Ha próbálod megakadályozni, azzal csak még jobban az ellenkezőjére buzdítod.

2009. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
65%
Előző válaszoló vagyok.Azonban itt te voltál a hibás, úgyhogy most viseld a következményeit.Majd a fiad rájön hogy mi a jó neki.
2009. ápr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%

Helló, végy a fiadnak egy zacskó óvszert, meg spermicid habot és szólj neki, hogy a lányok könnyen teherbe eshetnek bizonyos esetekben.


Egyébként pedig vonulj vissza teljesen. Máris úgy viselkedsz mint egy ANYÓS.


Ha a régi barátnője kiengeszteli, úgyis dobja a mostani lányt. Ha túlságosan beleavatkozol, már csak dacból is vele marad!!!

2009. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
A fiammal nagyon bizalmas a kapcsolatunk. Nem vagyok kavarós, a múltban is azért tettem dolgokat, mert félreértés volt és én voltam a gyerekek szakításának oka:( A fiam választott már egyszer, de elszúrtam neki, újra azt akarom látni, hogy boldog. Hogy ébresszem rá, hogy az ex-barátnő nem veszi komolyan, hogy ő össze-vissza eljátssza mennyire szerelmes... Tiszta hülyét csinál a fiam magából, legutóbb is ezt csinálta, csak szerencsére az a lány szakított vele... Most ezzel akarja féltékennyé tenni, de közben a másik lányról érdeklődik... Férfiak:( Rossz anyák:(
2009. ápr. 2. 15:47
 8/31 anonim ***** válasza:
36%
Lődd le a csajt :D na csak poén volt de tényleg ne hagyd hogy cigány csajjal járjon a fiad. Nem lehet jó vége. Tiltsd el a lánytól. Vagy "szövetkezz" azzal a másik lánnyal, de semmiképpen se hagyd h cigánnyal járjon a fiad...
2009. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Utolsó: Szerinted mit csináljunk? Nem akarok olyant, amiből bukta lenne. Hihető valami kell. Előre is köszönöm!
2009. ápr. 2. 16:01
 10/31 anonim ***** válasza:
71%

Hát először is ígérd meg, hogy befejezed a kavarást örökre, ha ez összejön! Ha nem írtad vna, h kisebbségi a lány, akk nem lennének pártolóid.

A tárgyra térve, Te személyesen nem tudsz mit tenni. Össze kell játszanod az ex-barátnővel, és a fiad barátaival. Ha azokat meggyőzöd, hogy a fiad rossz úton halad, megnyerted a csatát. ha a barátaitól fogja azt hallgatni, h hagyja ott ezt a csajt, akkor meg fogja tenni! Ennél jobb ötletem nincs,szóval a lényeg, h vond be a barátait úgy,hogy a fiad ne tudjon róla!

És aztán hagyd élni :)

2009. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!