Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért igénylik tudat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért igénylik tudat alatt az agresszivitást, erőszakosságot?

Figyelt kérdés
Tudat alatt az erőszakos pasik jönnek be nekik, és ezt nem csak kitalálom. 70%uk le sem nyugszik amíg ki nem provokál egy jó kis veszekedést, esetleg egy két pofont. A pofonos eset sem ritka, de annak más a lefutása. Ha pofont kap egy nő, akkor felháborodik, mindenkinek híreszteli. Ennek ellenére a párjával marad, mert szereti, bár azt hangoztatja, hogy szar a kapcsolata. Más néven igényli, hogy pórázon tartsák, uralják.
2011. júl. 20. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Volt egy barátnőm, akit a pasija agyba főbe vert, nekem nyávogott, hogy milyen rossz neki, mert veri a barátja.

Erre a kérdésem: Miért nem hagyod ott?

Válasz: De amikor nem ver olyan kedves, cuki, szeretem.

Azóta nem beszéltem azzal a csajjal, pedig kedveltem.

2011. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom, egy idiota pali vagy, aki pofozkodik, mert hat O egy "ferfi". Egy ilyen, nem mas, mint egy kalap sz.r.
2011. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Én nem igénylem, sőt, mélyen elítélem, aki csak indulatosan, főként fizikai erejét kihasználva képes csak bármit is elérni. De aláírom, hogy sok nőnek valahol erre van szüksége, bár a 70% azért erős túlzás.
2011. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

ilyen baromságot még nem hallottam!

36/N

2011. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Maradék 30 százalékhoz tartozom, és mai napig fel tudok nézni a férjemre póráz nélkül is, pofon nélkül is.
2011. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A 70% kicsit sok. Ezek a nők nem becsülik magukat. Az a férfi, aki megüt egy nőt, egy állat, ha feldühíti miért nem hagyja ott abban a pillanatban.
2011. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tényleg túlzás a 70%, de vannak ilyenek. Vannak nők, akik attól érzik magukat nőnek, ha valaki irányítja őket, ha valaki kifejezi az erőfölényét vele szemben, stb... Attól is függ az ilyesmi, ki mit látott otthon.
2011. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hála az égnek, végre találtam egy felnőtt embert, akivel a problémákat szépen megbeszéljük - kb. 3 perc időráfordítással, és nincs veszekedés.

Kizárt, hogy bármelyikünk részéről tettlegességig fajuljon a dolog, még a hangunkat sem emeltük meg soha. Boldog vagyok így, és mindketten vigyázunk rá, hogy ez így is maradjon.

2011. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Csak egyet tudok érteni a ma 14:29-es hozzászólóval. Én sem hallottam még ilyen baromságot.

De ettől még lehetnek olyan nők, akik igénylik az erőszakot. Ők azok a lelkileg sérült emberek, akiket valami trauma ért gyerekkorukban, vagy olyan családban éltek, ahol előfordult erőszak és ez lett tudatalatt az ő téves családmodelljük is.

Egészséges lelkű, kiegyensúlyozott, önmagával békében élő nő nem vágyik arra, hogy megpofozzák.

2011. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg nagyon sok ilyen nő létezik, ismerik is ilyent. Én nem tartozom ezek közé, ám igaz, hogy van, amikor jól esik, hogy egy kis veszekedést provokáljak ki a páromnál, de ennek nem tudom az okát:-?? Viszont, ha hozzámütne (de tudom soha nem tenne ilyet)egy az egyben otthagynám, pedig szeretem.
2011. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!