Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdhetném le az...

Hogyan küzdhetném le az agresszivitást?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és néha váratlanul rámtör az agresszivitás, és sajnos a testvéremen töltöm ki. Sajnos már többször is megütöttem :/ Társaságban 'normális' vagyok, azaz nem kezdeményezek verekedéseket, tesómon kívül senkivel se verekedtem még...

Hogyan küzdhetném le az agresszivitást? Félek, hogy valami kárt teszek benne, vagy ha egyszer gyerekem lesz. . . :/


2011. szept. 20. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Agyturkász doki és /vagy egy jó barátnő, akivel kibeszélheted a gondjaidat, plusz harcművészetet kezdj el tanulni. :)
2011. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 greeen ***** válasza:
57%
sexben is agresszív vagy?
2011. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
utolsó te klinikai eset vagy XD
2011. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kinövöd nyugi......egyébként én egy nagyon verekedős nagyon hamar pöccenős fiatal ember voltam. Önkontrollal mára a környezetem legnyugisabb emberi lénye vok.....Sőt tudod mit mondok mosolygok az idegbeteg embereken. Marha vicces külső szemmel, és szerintem ez állati és nem emberi tulajdonság.Sok sikert a leküzdéséhez.Nem lesz egyszerű.
2011. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

21:43: most miért? :D


Jó kis lovaglópálca, bilincsek.... Jó az... :)))

2011. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 greeen ***** válasza:
55%
jaja inkább dugással vezesse le az agresszivitását minthogy a testvérét boxzsáknak használja!
2011. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
inkább sportolj valamit
2011. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

esetleg beszerezhetnél egy boxzsákot a tesó helyett

de valószínű, h vmi lelki oka is van, amit helyre kéne hozni...

2011. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerek hasonló lányokat.

Téged nem ismerlek,de ők azért olyanok,mert semmit nem csinálnak,csak meresztik a valaguk és sehol nincs levezetve az energiájuk.

Én küzdősportot javasolnék nem harcművészetet,vagy bármilyen versenysportot,ami kihívás elé állít,fontos és pontosan körülhatárolható céllal,legyőzni a másikat.

A rendszeres sport önfegyelemre is tanítana.


Ha ez nem tetszik,akkor legalább magne b 6-ot vegyél:).

2011. szept. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!