Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti jönnétek össze azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti jönnétek össze azért lánnyal hogy ezzel vissza szerezzétek a régit? (többi lent )

Figyelt kérdés
Szóval ha nagyon szerettek egy lányt aki kisebb veszekedések után elhagy és tudjátok hogy nagyon féltékeny a volt barátnőre,összejönnétek ezért az exel h féltékennyé tegyétek a lányt és visszajöjjön hozzátok ? remélem érthető volt köszönöm előre :)
2011. júl. 20. 20:04
 1/7 anonim válasza:
nem
2011. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
soha nem fog visszamenni hozzád ha ezt csinálod. inkább magad probald vonzobbá tenni mind kulsore, mind belsore. kezdj uj hobbit vagy ilyesmi, mutasd meg neki mit veszit ha nem veled van. de ha osszejossz a csajjal mit fog gondolni mit veszitett? egy olyat aki megcsalta volna és elkönyvelheti magában, hogy na mégis neki volt igaza hogy féltékeny volt.
2011. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tenke ***** válasza:
100%
ha megteszed akkor csak kihasználod a csajt és akkor bunkó vagy, és ha nem lesz féltékeny az exed, le fogja sz0rni akkor mit csinálsz?
2011. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem, mert ez tipikus női húzás lenne.
2011. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 B.angel ***** válasza:
-.-" Fúj de undorító ember lehet az aki ilyet tesz! Gerinctelen, aljas, ocsmány... soroljam még? :) Bár én lány vagyok, de az a fiú, aki egy ilyenért kihasználna, kapna tőlem két szép monoklit. :) Aztán húzhat a másik csajszihoz, ha akar.
2011. júl. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
am azt lehagytam h én vagyok a lány ... és elvileg azért jött össze a volt csajával h féltékeny legyek .. ami sikerült csak ahelyett h visszamentem vna otthagytam és ezt csak 1-2 hónapóal késöbb tudtam meg :/
2011. júl. 21. 15:44
 7/7 JANIkettőezer ***** válasza:
Nem. Ha szeret a lány, akkor úgy is visszajön. Az nem változtat, hogy mással vagyok.
2011. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!