Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (Ti) össze jönnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Ti) össze jönnétek olyan fiúval/lánnyal, akinek a fogazata nem éppen ép?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy udvarol nekem egy ilyen fiú. Szegények (amiről nem feltétlenül Ő tehet), de ha beosztaná a pénzt, akkor simán kijöhetne a szegénységből.

A fogai töröttek/szuvasak elől is.


2011. júl. 23. 14:03
1 2
 1/16 Smartguy86 ***** válasza:
Ha szereted, és amúgy kiegyensúlyozott személyiség, nem egy lelki beteg állat, akkor próbáld meg. Közösen megoldhatjátok, csak akarni kell! Senki nem választhatja meg, hogy milyen családot kap, de azt igen, hogy milyen jövőt!
2011. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
én is ismerek olyanokat akik szegények és van kb 5 foguk. és tudod miért? mert egyfolytában cigit szívnak. nem csodálom h nem teleik a cigi miat fogkrémre és hogy rohad a foguk. én pl. rá se néznék olyanra akinek szuvas a fog. bár ez mér ízlés kérdése.
2011. júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen, ezért írtam, hogy ha akarna kijöhetne a szegsénységből. Napi egy doboz cigit szív el, és egy buli (disco) alkalmával 10-15 ezer Ft-ot költ. Én egyiket sem szeretem...
2011. júl. 23. 14:17
 4/16 Smartguy86 ***** válasza:
Hát akkor azért ez így elég szánalmas! Bulira van 10-15 ezer, de a családja szegénységben él? Erről beszéltem - ha belül egy igénytelen marha, akkor nem az a legnagyobb baja, hogy rosszak a fogai!
2011. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Rajtad múlik, ha neked ő így is tetszik, miért ne. Arra kérdeztél rá, mi mit tennénk, én személy szerint soha nem jönnék össze olyannal, akinek csúnyák a fogai, engem nagyon taszít. (nem azt mondom hogy tökéletesnek kell lennie, nekem is van lyukas fogam, de azért ha valakinek az első fogai is feketék, szuvasok, az elég gáz) elvárt egy alapvető higénia
2011. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem a fogai miatt, hanem mert bagózik meg bulizásra költ, miközben szegények.

2011. júl. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Gondolj bele minden egyes csók előtt azt kellene nézned ahogy a fogai rohadoznak :D és gondolom így a szája sem éppen rózsaillatú :DD
2011. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát igen... ráadásul Ő már teljesen belém zúgott, hiába mondtam neki, hogy én nem szeretnék semmi komolyat.

Szánalomból pedig nem szeretnék össze jönni senkivel sem.

Ráadásul a baráti körünk is teljesen más.

2011. júl. 23. 14:35
 9/16 anonim ***** válasza:
Arról nem biztos, hogy ő tehet, ha rosszak a fogai. Az én páromnak is olyan a fogsora amilyen, anyukájának, apukájának, mamájának is. Náluk ez örökletes. Viszont arról igenis tehet valaki, ha spórolnia kéne, hogy rendbe jöjjön anyagilag, de szórja a pénzt. Én emiatt nem jönnék össze ezzel a fiúval a helyedben.
2011. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
véletlenül nem Rolandnak hívják a srácot? :D
2011. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!