Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik fiúval jönnétek össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiúval jönnétek össze inkább? És az is légyszi, hogy miért?

Figyelt kérdés

1, Magas, Zöld szemű, barna hajú, kedves, figyelmes, bátor,sportos, bevállalós, türelmes,hülyülős, ugyanakkor lelkizős és a tettek embere is, közvetlen, és apai ágon az összes felmenője Amcsi.


2, Magas, barna szem-haj, sportos, figyelmes, szókimondó, bátor, kommunikatív , filozofikus, jó képességű, a sporton kívül nem mozdul ki, csendes


2011. jún. 23. 18:38
1 2
 1/11 napietus ***** válasza:
a zöld szem mindent visz :) férjemé is zöld, inkább kékeszöld, mint az Aachen-see...
2011. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igazából nekm mindkettő bejönne.nem tudnék dönteni.szerintem ezeken a dolgokon kívül amiket felsoroltál velük kapcsolatban,én más dolgokat is szemügyre vennék h dönteni tudjak.pl h hozzám melyikőjük h viszonyul.
2011. jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 napietus ***** válasza:
20%
mondjuk a lelkizősség nem tetszik a zöldszeműben, úgyhogy lehet inkább egyikkel se.
2011. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

elsőőő :)) mert szimpatikusabb


bár szerintem a legjobb pasi Dr. House :$ am a legjobb ha a pasi vicces is jókat lehet vele hülyülni

2011. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nagyon ellentétek..Azzal jönnék össze, amelyikkel jobban el tudok beszélgetni, sok a közös témánk :).
2011. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Egyikkel se mert nem vagyok homár.


24/F

2011. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért a fejüket is megnézném :)
2011. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Talán az első a tulajdonságok alapján, de ki tudja neked mi tetszik.

20N

2011. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ezek alapján az 1.-t választanám a magabiztossága és közvetlensége miatt
2011. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha így áll a dolog, h nem tudsz dönteni, akkor egyiket se. Ha vmelyik lenne az igazi akkor az tudnád.
2011. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!