Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz lenne ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne ha egy olyan lánynak írnék fb-on akit még nem ismerek csak egyszer láttam élőben és csak pár közös ismerősünk van?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 02:37
 1/8 anonim válasza:

Ha nem próbálod meg soha nem tudod meg, hogy bejönnél-e neki.

De én akkor is a személyes találkozásra szavaznék :) sok sikert :)

15L

2011. júl. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen én is úgy akarnám hogy buliban "véletlen" talizok vele, smaci stb. és utána bejelölném és menne a dolog, de valahogy soha nem jön össze...
2011. júl. 21. 02:50
 3/8 A kérdező kommentje:
16f és 16 a lány is
2011. júl. 21. 03:13
 4/8 Smartguy86 ***** válasza:

Először összefutsz vele buliban, aztán felveszed facebookon, aztán írsz neki, aztán ismerkedtek... Elbaszol egy csomó időt, és lehet addigra már rég barátnak tekint.


Inkább írj neki valami frappánsat most, és mielőbb hívd el randizni. Az a tiszta ügy! Ha akkor nem akar veled találkozni, akkor futhatsz te ezer tiszteletkört, akkor se fog akarni semmit...

2011. júl. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha bejössz neki, akkor a facebook levélre is válaszolni fog, és belemegy a találkozóba is, de ha nem jössz be neki, akkor hárítani fog.
2011. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont
2011. júl. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
jaja írj neki, de ne feledd a jó csajok minden nap egy rakat "szia mizu nemtalizunk?" kezdetü levelet kapnak és élből leszarják. Találj ki valami hatalmas marhaságot ami megnevetteti. Legyél frappáns és egyenes ;) nameg bolond. Nekem eddig legalábbis ez jött be hasonló esetben.
2011. júl. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előző jol mondja, télleg ne azzal kezd szia. mizu? talizunk? Valami egyedibbet amivel felkelted az érdeklődését, kérdezhetsz is tőle akár vmit :)
2011. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!