Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj a suliba akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj a suliba akivel semmilyen közös ismerősünk nincs, hogyan közelítsek felé?

Figyelt kérdés

Ő most elsős én harmadikos vagyok. Nem nagyon van közös ismerősünk szóval az kilőve..

Párszor már összenéztünk de még nem beszéltünk meg semmi ilyesmi.

Élőbe kéne először odamenni valamivel vagy esetleg az is jó ha Facebookon bejelölöm és ott írok neki? Lányok nektek melyik jönne be jobban?


Pár tipp mit írjak/mondjak neki, mert elég fura így , hogy igazából nem ismerem csak megtetszett..


2011. nov. 11. 13:39
 1/4 anonim válasza:

Egyszerűen odamész hozzá és ami eszedbe jut.

Most elsős? Kérdezd meg hogy tetszik neki a suli.

2011. nov. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gondoltál már arra, hogy egyszerűen csak odamész hozzá?
2011. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen gondoltam rá, de hogy jön már ez ki, hogy idegen odamegy , hogy milyen a suli?

Oké tudom valahogy el kell kezdeni a beszélgetést de ez furán hat.. főleg ott vannak általában osztálytársai is.

2011. nov. 11. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:
először köszöngess neki a suliban pl mikor a folyosón elmentek egymás mellett és pont rád néz (persze közben mosolyogj is). aztán mikor nincs olyan sok emberrel körülvéve, akkor odamehetsz hozzá azzal, hogy -szia! sokszor láttalak már a suliban, és szimpatikusnak tűnsz.- vagy valami hasonló. mondjuk bejelölheted facebookon is, de hidd el, jobban fogja díjazni, ha élőben beszélgetsz vele. sok sikert;)
2011. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!