Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk Mi az amit nem szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Mi az amit nem szerettek egy lányban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 08:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A lányok sokfajták mindegyikbe mást nem lehet szeretni!
2011. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
a farkunkat... xD 19/F
2011. júl. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
a máját
2011. júl. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%
pl hogy ha bulizós azt nem szeretem...
2011. júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ha elfogadsz egy vén csókától(39F) némi szövegelést, akkor nagyon szívesen megosztom Veled a sztorimat a kérdésed szemszögéből.

26 éves voltam és későnérőként még annyinak sem éreztem magam, amikor összejöttem egy 17 éves lánnyal. Óriási szerelem volt, kölcsönösen. Így visszagondolva, minden harag nélkül, de összegyűjtöttem a hibákat, amiket én akkortájt sérelmeztem.

Ő nyilas jegyű, túlzottan nem hiszek az ezotériában, de a jellemzés alapján sok minden ráillik. Többek között az eltúlzás. Nagyon nagy figyelmetlenségnek és önzésnek éltem meg, hogy a maga bajába belemerülve megszűnt a külvilág. Sosem felejtem el, hogy első hónapfordulónkra készültünk. Délután 5-kor beszéltünk, hogy egy óra múlva találkozunk. Én egy órát vettem neki. Ő meg nem volt sehol. Éjfélkor került elő. Utóbb kiderült, hogy az anyja (egy amúgy is elég harsány és goromba személyiség) beszólt neki, hogy viszket a pitschája és minek örökké találkoznia velem. Erre ő úgy besértődött, hogy elment a közeli erdőbe duzzogni. Ami nekem óriási pofon volt, hogy készültem az első hónapfordulóra, neki meg többet jelentett a kis szaros sérelme, mint én és a randink. (Gyerekességnek kezeltem, mondom, majd kinövi:))

Aztán elhívtuk testvéremmel biliárdozni egy haverhoz. Ugyanez akkor is, összekapott az anyjával és ránk vetítette ki. Sajnos ő olyan, akinek mindig kell egy ellenségkép. Hol az anyja, hol a suli, hol apám, hol a tesóm, de neki mindig akkor volt harmonikus, ha a jó mellett van, akire vagy amire lehet haragudni és fasírtban lenni.

Ha magadban ilyesmire utaló hajlamot érzel, kérlek tudatosan tégy ellene, mert adott esetben egy kevésbé toleráns fickó hamar elküldhet egy igen meleg éghajlatú helyre.

Aztán amit szintén nem csíptem egyik női kapcsolatomban sem, ha csak magával törődik. Ergo én kitehetem a lelkemet is, ha őneki éppen "olyanja" van. Nagyon rosszul tud esni egy férfinak is a figyelmetlenség és a lelki trampliság.

Egy másik kapcsolatomnak az verte be az első szöget, hogy a lánynak, akivel csak együtt jártunk még, a hosszú haját belefújta a szél a szemébe és nem látszott, hogy jol az eleje és a hátulja. Én annyit megejtettem neki, hogy nem zavarja-e, hogy lépten-nyomon a szemébe fújja a haját a szél. Erre ő értelmes válasz helyett KIAKADT és mérhetetlen indulattal, szinte kiabálva mondta: "hogy akkor most váááágasaaam leeee?" -így. Szóval a túlzott sértődékenységek és kiakadások sem tesznek jót egy kapcsolatban.

Aztán ami még szintén nagyon illúzióromboló, amikor egy nő elkezd zsörtölődni afféle háztartási dolgokon, hogy mondjuk az almacsutkát nem azonnal viszem ki, csak ha legközelebb kimegyek a szobából. De nem úgy közelít, hogy egyszer leülve megbeszélné velem, hogy ez őt annyira zavarja, hogy nem bírja elviselni és megkér, hogy mindig kivigyem, mert akkor megtenném. De a férfiak nagyon utálják az INDIREKT KÖZLÉSEKET, a frusztrált megjegyzéseket, amik "aszittem hogy"-gyal kezdődnek.

Nem nem, Öő. Nincs aszittem, meg kell szépen mondani, ha valami nem tetszik. Nem harapunk, csak nem vagyunk gondolatolvasók.

Mi bajod van? -Semmi. (De közben látszik rajta) Tessék őszintének lenni. Nincs annál rosszabb, amikor egy nő kelti maga körül a feszkót, mert kerüli a kisebb konfliktust (pl hogy szóljon valamiért) ezzel gerjesztve egy jóval nagyobbat.

És végezetül, amit egy nő által elkövethető legnagyobb hibának tartok, hogyha hagyja, minden próbálkozás és megbeszélés nélkül magában, hogy kihűljön a kapcsolat és addig fajuljon, hogy a férfi, mit sem sejtve egy szép napon azzal szembesüljön, hogy a csaj kiszeretett belőle és el akar menni. Ha érzed netán, hogy kezdesz kicsit kihűlni érzelmileg, azonnal szólj, azonnal keresd a megoldást, mert hatalmas sebeket lehet ejteni a másikon, ha utólag jön a baj.

2011. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

ma 09:24

nagyon hasznos válasz!!! Benne van inden, ami kell! Gratulálok! ;D

2011. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én mindent tudok kezelni kivéve ha hisztis. Volt egy barátnőm aki mindíg hisztizett valamiért és komolyan néha nagyon ideges tudok attól lenni, hogy miért kell mindenen állandón hisztizni.
2011. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha egy lány alkoholt iszik:)
2011. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Ha büdös a szája.
2011. júl. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Dohanyzas

Mertektelen alkoholfogyasztas

Izlestelen oltozkodes, tragar beszed

Amikor egy-egy het csucsesemenye/celja egy remekbeszabott buli

Sportos eletmod mellozese

Ontelt, pokhendi viselkedes


Ezek sajnos egyre tobb lanyra jellemzoek, a kivetelek felkutatasahoz minden erofeszitesre szukseg van...

2011. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!