Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg bevallotta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg bevallotta, hogy megcsal?

Figyelt kérdés

A párom bevallotta pár napja,hogy volt együtt ezelőtt prostituálttal.Rosszul érintett,kiakadtam.

Ideges lett,mérges.Mondta,hogy ilyenen minek akadok ki,hiszen ez a múltja,most már jelen van.Csak nem elítélem?Ki vagyok én,hogy elítéljem?

Aztán hirtelen azt mondta idegességében,hogy "Sőt,ha most is csinálja,mi a problémám vele?!"

Később visszatértem a témához és megkérdeztem,ezt hogy értette.Azt válaszolta,hogy csak mérges volt és az hozta ki belőle,felejtsem el.

Ezzel nagyon összezavart...

Csak hétvégeken tudunk együtt lenni,mert én dolgozom másik városban.Voltak olyan idők is,mikor sokat voltunk együtt.Akkor találtam gyanús leveleket lányoknak,de azóta leállt velük.

Viszont ezt a kijelentését nem tudom mire vélni.

Szerintetek?


2011. júl. 21. 11:44
 1/5 Dexy ***** válasza:
100%
Ha melletted prostihoz jár akkor nagy barom. Szerintem csak aztért mondta mert ideges volt és téged is idegesíteni akart. Remélem nem tévedek.
2011. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha magamból indulok ki Én csak azért szoktam sz@rságokat beszélni, hogy felidegesítsem a másikat, hogy kétségek közé ejtsem,de Én nő vagyok...a pasik sajnos egésszen másak, és jobb ha tanulsz a saját hibámból...a pasik nem "csak úgy" mondják az ilyeneket...


22L

2011. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy ez most azt jelenti, hogy megcsalt. Férfiként sajnos én is néha elkövetem azt a hibát (nem is néha, elég sokszor, és mindig megbánom 5 mp után), hogy előbb beszélek, és csak utána gondolkodom el azon, mit is mondtam. Ilyenkor persze már nem lehet visszaszívni, beleég mindkettőtök agyába. Pedig nem is direkt mondta vagy nem úgy akarta kifejezni, esetleg más értelmet akart neki adni, mint ahogy épp abban a pillanatban jött.


Viszont ez semmiképp sem volt szép tőle. Bár a múltja miatt tényleg senkit nem kell ostorozni, főleg ha már magától vallotta be ezt. Viszont ezt a kijelentését meg kell beszélnetek. Ha csak véletlenül csúszott ki a száján, úgy is bocsánatot fog érte kérni. Ha nem, akkor meg gondolkozz el a dolgokon.

2011. júl. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van, hogy nekem is mond a barátom néha hülyeségeket amikkel csak fel akar idegesíteni, vagy csak úgy hülyéskedésből mond fa*zságokat, de később mindig bocsánatot kér. Ilyen durvát még sose mondott nekem, mint amit leírtál Kedves Kérdező, de mindenképp meg kell beszélnetek ezt még egyszer, mert téged ez nem fog hagyni nyugodni ahogy ezt elnézem. Lehet, hogy tényleg csak idegességből és hirtelenségből mondta ezt, és nem igaz, de mi van, ha igen? Beszélj vele még egyszer, mondd neki, hogy nem arról van szó, hogy egyből elhitted ezt, de bogarat ültetett ezzel a füledbe és nem hagy nyugodni. Sok sikert!
2011. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csal meg. Csak tudod nagyon rosszul esett neki az, hogy elmondott valamit a múltjáról, mert megbízott benned és te rögtön kritizáltad és megvetetted érte.
2011. júl. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!