Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez gáz lenne nektek? Vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz lenne nektek? Vagy nem érdekelne, és nem törődnétek vele? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Egyik haveromnál volt pár hete házibuli, ahol összeismerkedtem az egyik barátjával. Tök tetszett a gyerek, egyik barátnőm mondta is, hogy nem szűkölködik pénzhiányban, menő kocsija van meg minden. Igazán engem nem ezek fogtak meg, csak alapból szimpatikus volt a gyerek. Aztán buli után elkezdtünk beszélgetni msn-en, amúgy a srác 23 éves. Majdnem minden nap dumálgattunk, aztán egyszer írta, hogy mennie kell, mert megy színházba, megnéznek egy musicalt. Elmondtam a barátnőimnek, azt mondták mekkora gáz ha egy srác színházba jár és szereti a musicaleket. Nem tudom, igazából engem is meglepett, viszont...nektek gáz lenne? Vagy nem foglalkoztatna különösebben?
2011. júl. 21. 13:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
neked tényleg ez a legnagyobb gondod??? ezt tök komoly?????
2011. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 napietus ***** válasza:
92%
szerintem az jó, ha színházba jár, ezek szerint nem tahó. mondjuk én a musicaleket nem szeretem, de ez már ízlés kérdése. inkább örülj, hogy egy művelt, vagy legalábbis kultúra iránt érdeklődő fiúval hozott össze a véltlen. a barátnőid viszont gázak, de nagyon.
2011. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz. Csak művelt. Az is lehet, (ha mondjuk az anyukájával ment) hogy csal az ő kedvéért nézte meg a darabot.

De ha tényleg szereti is, nem hiszem, hogy gáz lenne.

2011. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ebben semmi különös nincsen... nem értem mit kell ezen ennyire kiakadni. Jobb lenne ha inkább buliba ment volna lerészegedni meg füvezni meg ilyenek? Istenem ez beszarás, hogy manapság már mi mindenből látnak az emberek problémát..:D Még hogy nem az fogott meg téged, hogy nem szűkölködik pénzhiányban meg menő autója van.. vicc..:D
2011. júl. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
100%
ez legyen a legnagyobb hibája hogy szereti a musical-ekekt...szerintem ezzel semmi baj nincs :D
2011. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem ez a legnagyobb gondolom, nem is írtam ilyet. Persze,biztosan normálisabb lehet mint az átlag...azt mobndta a volt barátnője szoktatta rá, akivel 4 évet volt együtt, és azóta szereti.
2011. júl. 21. 13:14
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki :) mert énis szeretek szinházba járni de mondjuk nem musicalt nézni hanem mást és ez egyátalán nem gáz
2011. júl. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy ribancok lehetnek a barátnőid, ha ezt gáznak tartják, ráadásul az elején is a pénzéről beszéltek neked...
2011. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Aztán, lehet én nem felelnék meg neki kapcsolatra, mert tuti nem mennék el vele egy darabra sem...
2011. júl. 21. 13:15
 10/28 Smartguy86 ***** válasza:
98%

Te meg a barátnőid nagyon buták lehettek, ha ezen fennakadtatok! Inkább örülnél, hogy egy hozzád hasonlóval szóba áll egy művelt férfi.


Mellesleg nem kéne őt "gyereknek" nevezned. Itt aki gyerek még, az TE vagy!

2011. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!