Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az mennyire jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire jó vagy nem jó, ha párommal mióta együtt vagyunk (1 éve) csak egyszer volt nagyobb vitánk, de azon kívül soha nem veszekedtünk sőt még kisebb összezörrenések sem voltak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Komoly ez a kerdes? Mit gondolsz, megis mi a jobb? Vita allandoan, odacsapkodas, vagy a megertes? Surun talalkoztok vagy tavoli kapcsolat?
2011. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon jó dolog. Örülj neki hogy nem vitáztok és jól megértitek egymást.

(Persze ez csak abban az esetben jó ha nincsenek olyan dolgok amik zavarnak benneteket és nem akarjátok elmondani a másiknak nehogy veszekedés legyen belőle.)

2011. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Pedig kellett volna legyen, csak nem lett belőle vita, vagy hogy?

Kérdésed nem nagyon értelmezhető.

2011. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Együtt éltek?

Vagy jó, vagy nem jó. Vagy szinte teljesen egyformák vagytok, mindenben megegyezik a véleményetek, vagy veszekedés nélkül meg tudjátok oldani a vitákat, akkor jó, vagy inkább tűrtök és magatokba zárjátok, ha valami nem tetszik, akkor nem jó.


Nem azon múlik egy kapcsolat sikere, hogy vannak-e néha viták, jobban azon, hogy a felmerülő problémákat hogy kezelitek együtt.


Egy év együttélés még rövid idő.

2011. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, mire gondolsz. Én is "abnormálisnak" éreztem egy darabig, hogy mostani párommal egy hangos szó vagy vita sem volt köztünk még, de mostmár rájöttem, hogy ez így jó! :)
2011. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik a feszkó, vagy mi? Inkább örülj neki, hogy balhézás nélkül is meg tudjátok oldani a dolgaitokat.
2011. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én azt mondanám, átlagos. Ha csak fellángolás lenne köztetek, már az elején jelentkeznek a nézeteltérések, persze akkor sem szükségszerűen veszekedés formájában.. De az, hogy 1 év alatt nem veszekedtetek, nem olyan különleges dolog. Még friss a kapcsolat, 2-3 év múlva viszont azt mondanám, jó, ha képesek vagytok komolyabb összezördülés nélkül együtt élni, lehet közös jövőtök együtt hosszú távon.
2011. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi az első évben megettük egymás idegeit...ilyen dolgokkal, kivel, mikor, meddig, miért, hova megyünk...miért igen, miért nem, van sapkánk, nincs sapkánk...kemény volt...lefogytam 6 kg-ot, amúgy se voltam kövér, szóval nagyon megviselt...

Na akkor majdnem vége lett, végül együtt maradtunk, "megértünk" a kapcsolathoz, azóta, nincs semmi komolyabb vitánk. Igazán komoly veszekedésre az elmúlt 3 évben nem is emlékszem.

Egyébként szerintem kell a vita is a kapcsolatba, persze nem ilyen anyjapics.zós veszekedés. De mindent nem lehet mindig lenyelni, vagy a másikra hagyni...szerintem ahol nincs soha súrlódás ott valaki nagyon papucs...

21-L

2011. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Jobb , de én amondó vagyok, hogy várj még ezzel a nagy megállapítással!:) Mi a párommal (mostmár a férjem) éltünk boldogan, viták nélkül. Aztán összeköltöztünk, összeházasodtunk. Én nem azt írom, hogy zeng a ház is tőlünk, de vannak olyan dolgok, amikben keresnünk kell a megoldást, kompromisszumot, mert nem mindig ugyanaz a véleményünk!:)

2011. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Naná hogy jó! :) Mi 17 éves házasok vagyunk (és még nem vagyunk öregek) :), és kb. 3x volt vitánk egymással, és az sem nagy, csak egy kis szócsata. Mindent meg tudunk beszélni normálisan.
2011. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!