Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, működhet egy sztár (világhírű) és egy civil kapcsolata?

Figyelt kérdés
tudnátok példákat írni ilyen esetekre?
2011. júl. 21. 19:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Májkül Dzsekszon és egy kissrác
2011. júl. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem mert a civil is címlapra kerülhet.

És ha ez a sztárt zavarja akkor 1 nem vállalja fel. Itt már meg is bukott a kapcsolat. A másik meg hogy fel vállalja de akkor már nem civil a civil igazán.

2011. júl. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Pl Trent Reznor és Mariqueen Maandig. Bár Mariqueen is énekesnő, de egy szépségszalonban dolgozott részmunkaidőben, mielőtt összejöttek volna, tehát annyira nem volt sikeres.

De ha azért kérdezed, mert valami világhírű sztárról álmodozol, akkor arra nagyjából nulla az esélyed... Ha meg azért, mert magyarról, és csak a sztár-civil kapcsolatra vagy kíváncsi, a magyar "sztárokat" bárki megszerezheti, itt nincsenek sztárok igazán ebben az országban...

2011. júl. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
hogy érted, hogy 0 az esélyem? csak érdekelne, milyen akadályokat látsz, te vagy akár a többiek.
2011. júl. 21. 20:01
 5/19 anonim ***** válasza:
Miért ne... keresztanyám barátnőjének a fia is járt egy híres színészcsajjal (Y)
2011. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
ja, mert különben igen, egy világhírű sztárról álmodozom, de olyanról, aki igazából még a karrierje elején van, és csak 18 éves. Talán megtudnám hódítani...de nem tudom megérni-e a fáradságot, meg az időt. Meg aztán nehezen működne így, h ő USAban én meg itthon. mondjuk ezzel kapcsolatban is lennének ötleteim..
2011. júl. 21. 20:04
 7/19 anonim ***** válasza:
bieber?
2011. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
És gondolom ismeritek egymást, és nyilván nem te vagy az egyik a többezer sikoltozó kislány közül, akiknek ugyanez a tervük...
2011. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

jó, azt tudom, hogy egy magyar "sztár"-t nem lenne nehéz megszerezni, bár én itthon nem látok semmilyen korombeli érdekes sztárt...csak a *uzikat vagy a magas önértékelésű qrvákat, van persze néhány magyar zenész, akire azért valamilyen mértékben felnézek.


ebből most lehet, úgy tűnik, hogy az a célom, hogy összejöjjek egy sztárral. nem. Ebben a lányban az ember, az ő saját személyisége fogott meg. (a lány egyébként Ariana Grandé)

2011. júl. 21. 20:08
 10/19 A kérdező kommentje:
bieber, mi.. b+, miért nem írtam, h fiú vagyok
2011. júl. 21. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!