Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet szerelem egy sztár és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelem egy sztár és egy rajongó közt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 01:30
 1/7 Rendesfiú/19 ***** válasza:
100%
A sztárok jelenlegi szerelmük is egyben a rajongójuk:)
2011. jan. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet.

Dehogy működne-e a kapcsolatuk?- Ebben már kevésbé vagyok biztos..

2011. jan. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Bocipók ***** válasza:
76%
Sok rajongó jut egy sztárra. Lehetni lehet, de nagy a valószínűsége (és a kísértés), hogy egy újabb rajongó kerüljön a képbe.
2011. jan. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerelem =/= egyoldalú rajongás

A normális sztárok csak elmosolyodnak az ilyenen de igazából nem foglalkoznak velük többnyire ,mert tudják csak a bulvárhulladék lenne belőle.

2011. jan. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
képzeletbeli bíztos
2011. jan. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jó lenne,én most a Vastag Csabával vagyok így..

De nem nevezném rajongásnak,csak vonzódom hozzá,nagyon...


L/24

2011. jan. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pont azért nem, mert egy sztár nyilván bármelyik rajongóját könnyen megkaphatná. De a szerelemben mindenkinek szüksége van arra, hogy felnézhesen a szerelmére, akár nő, akár férfi...

Hogy nézel fel valakire, aki elájul már attól is, ha ránézel, és téged sztárol? Mert sztem sehogy... Ebben a kapcsolatban nem lehetne semmi titokzatosság, vágy, mert a vágyban is benne van az, hogy egy darabig csak vágysz rá, és nem az van, hogy kb magától levetkőzik...

2011. jan. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!