Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy én legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy én legyek neki megint a legfontosabb?

Figyelt kérdés
Eltávolodtunk most szakított is de tudom, hogy még szeret csak nem akar megint megbántani... kicsit másképp viselkedik mint mikor megismertem és másfél év után már zavar és egyre többször szóvá tettem. Én adtam neki rengeteg lehetőséget, hogy megmutassa tényleg szeret de 1napig ilyen 1 napig olyan. Hogy érjem el hogy megint én legyek neki a legfontosabb?
2011. júl. 21. 21:03
 1/7 A kérdező kommentje:
17/L bocs kimaradt...
2011. júl. 21. 21:03
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne várd el, hogy te legyél a legfontosabb, egy fiúnak amúgy is kellenek a szabad pórázok , kiskapuk. Felhoznék egy buta példát:

* Ha tegyük fel te éppen havizol, neki is megértőnek kell lenni...


Szóval, ha valami baja van légy vele megértő. Biztosan oka van annak, hogy olyan. Kérdezz tőle, ne félj

2011. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul fogalmaztam... Szeretném hogy nagyon fontos legyek neki mert most egyáltalán nem vagyok az. Tőlem eltilt mindent én így úgy nem nagyon mehetek de ő mindenhova... és engedem is csak tisztázzuk le hova meg ilyenek... megváltozott és csúnyán beszél néha velem :/ és szeretném ha megint előjönne az a jó oldala... :/
2011. júl. 21. 23:48
 4/7 A kérdező kommentje:
és kérdezem is hogy valami baja van-e velem de azt mondja nincs meg nemtudja meg ilyenek... az a baj hogy nagyon szerettem de így nem mehet :/ ... engem megvádol olyannal ami nem igaz :S
2011. júl. 21. 23:52
 5/7 anonim ***** válasza:
hm:) kicsit hasonlít az én helyzetemre :) vagyis én már elértem , hogy ne legyenek ilyen problémák. Egy te is járj el nyugodtan bulizni :) ami neki szabad az neked is elven! De tényleg még ha nincs is kedved menni csípd ki magad nagyon ;) másik ha nagyon szereted őt akkor tarts ki! éreztesd vele hogy mennyire fontos neked ő és persze nyomatékosítsd benne, hogy nem jó, hogy így viselkedik stb változzon és előbb utóbb eredménye lesz:)
2011. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mikor mi másfél évesek voltunk, megváltozott a párom, teljesen.Hirtelen megváltozott a kedve, egyik nap én voltam a mindene, másik nap meg nagyon csúnyán összeveszett velem a semmiért :/ Sokszor volt úgy, hogy bedobjuk a törölközőt. Aztán meg is történt. Nagyon fájt, mert én mindig megértő és kedves voltam vele, soha nem bántottam meg, míg fordítva azért nem teljesen így volt, mégis ő szakított velem.... Még az nap este hívott, hogy nagyon sajnálja, béküljünk. Szó sem lehetett róla. Annyira összetört, hogy hallani sem akartam felőle.Sokszor kikapcsoltam a telefonomat, egyik napról a másikra megváltoztam, bulizni jártam. Persze nagyon szerettem akkor is, és iszonyúan hiányzott, de idő kellett mire eldöntöttem, hogy mi kell nekem. 2 hét után találkoztam vele, és azt mondta, neki, hogy én nem ebbe a srácba szerettem bele, és ha nem képes újra az lenni, aki régen, nekem nem kell ez a kapcsolat. Azóta 3 évesek vagyunk, imád engem, minden olyan mint régen :) Hosszú válaszom lényege: Állj a sarkadra, és szerezd vissza a régi pasidat! Ha nem sikerül, ne bánd, mert akkor később sem fog változni semmi!
2011. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő is szakított velem kedden. Mentünk volna bulizni szombaton úgy, hogy ő is és én is ugyanoda. Nekem nem sok kedvem volt csak b.nőm miatt mentem volna. Erre olyanokat vágott hozzám hogy ő nem akar látni meg stb. végül ő elment de nem oda hanem egy bár félébe haverjaival meg minden. Nekem azt mondta, hogy biztos nem fog inni (féltem hogy vmi hülyeséget csinál és lenyugtatott) erre másnap felhív telon mesél tök rendes volt... aztán este b.nőm mondta, hogy olyan részeg volt hogy haverjai vitték haza :S nekem meg előadta hogy mintha miattam nem ment volna oda szórakozni mintha csak miattam ment volna oda... :((((
2011. júl. 25. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!