Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakítsak vele? Gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele? Gáz, hogy a másod unoka bátyámat szeretem? Járhatok vele?

Figyelt kérdés
S. O. S Oktoberben felvett egy srác msn-re beszélgettünk. , és elmondta hogy a 2008-as sulis tábor ota szeret. Beleszerettem. Januárban elkezdtünk járni. De állandoan veszekedtünk ezért szakítottam vele (ez netes "járás" volt), májusban ujra össze jöttünk. Jó volt eggyütt. De kiszerettem belöle, szakítottam vele. Összetörtem a szívét, és még bunko is voltam. Beleszerettem a másod unoka bátyámba. , de öt nem értem el se face-n, se telefonon (ő is szerelmes belém). De a volt fium nem hagyott, "zaklatott", büntudatot kelltett bennem. Szánalombol járni kezdtem vele. (Hétfőn juli.18) De nem szeretem. Sms-ben kiakadt "szakítottunk". De még szeret.
2011. júl. 22. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Találkoztál már velük személyesen?
2011. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

gáz.nagyon.gáz!

de a másod unokabátyád az a tied???mert ha igen az nagyonnagygáz főleg ha ő is szeret!

ti még nem hallottatok vérfertőzésről??:SS találj egy pszihológust vagy valami orvost de feledd el hogy vele járj

2011. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Találkoztam már velük... és utolag megjegyzem 12 éves vagyok. A másodunoka bátyám anyukája és az én anyukám unoka testvérek, az anyukám anyja, és a másod unoka bátyám anyukája testvérek...
2011. júl. 22. 14:08
 4/8 anonim válasza:
jobb mint egy brazil szappanopera :D
2011. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Javítom: A másodunoka bátyám anyukája és az én anyukám unoka testvérek, az anyukám anyja, és a másod unoka bátyám anyukájának az anyja testvérek.
2011. júl. 22. 14:12
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké...lehet, hogy nem jövök össze vele... DE, hogy rázzam le az elözö fium?? Négy év van közöttünk...
2011. júl. 22. 14:37
 7/8 anonim válasza:
Úristen, 4 év? Kinek a részéről? Már az sem normális, hogy 12 évesen jársz valakivel... az nagyon nem az, hogy szerelmes vagy a másod-unokatestvéredbe... de hogy 4 év különbséggel? A 12 éves-16 éves páros és a 12-8 éves is nagyon abnormális! Ráadásul... a szüleitek tudják? Remélem, lesz pár kioktatással töltött órátok a másod-unokatesóddal... meg ilyen korban még nem is tudjátok, mi az a szerelem...
2011. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
12-16 volt (ezért szakítottam vele)... de ez egy gyáva fiu volt... ölelésnél töbre nem jutottunk... szüleink tudták. Bánom, hogy vele jártam... De mér olyan nagy baj ha 12 évesen a másod unoka bátyámat szeretem aki csak nemsokára lesz 14 (kb 8-10 honap)?! Van olyan ismerösöm aki ilyesmi rokonával jár... ráadásul a csaj 15 a pasija meg 20 éves. És állandoan csokoloznak...
2011. júl. 22. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!