Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Így próbál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Így próbál elfelejteni?

Figyelt kérdés

A barátom 5 hónapja szakított velem, nagyon szerelmes volt belém, hirtelen kiszeretett, és teljesen megváltozott.

Külsőleg, belsőleg is.

Nagyon fáj az egész.

Nem értem, hogy tud valaki ilyen rövid idő alatt ilyen hatalmas változáson keresztül menni.


2011. júl. 22. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Már nem vagytok együtt....miért foglalkozol azzal,hogy ő mennyit változott,mióta szakított veled...inkább rágódnál azon,hogy te mennyit változtál,mikor még együtt voltatok,akkor legalább tudnád,hogy miért dobott...
2011. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Íme egy újabb: "azért is megpróbállak megsérteni és fikázni válaszoló, mégha ezt burkoltan is teszem".

Azt sem tudod, miért szakított velem, semmi köze nem volt ahhoz, hogy én mennyit változtam.

Egyébként azért, mert nagyon szeretem, azért érdekel.

Nem én akartam a szakítást gondolhatod.

2011. júl. 22. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem bírod megérteni,hogy már vége?!Ha ilyen stílusban írok,akkor legalább a fejedhez kapsz,és lehet,hogy nem épp értelmes,de mégiscsak gondolatokat generálsz odabent...
2011. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De nem ismered a szakítás körülményeit, nem tudod mit történt stb.. Nem kapok a fejemhez, mert tudom, hogy nem én tehetek arról, ami történt.

Szeretném őt visszakapni, csak nem értem, hogy egy visszahúzódó fiúból hogyan lesz egy magamutogató, lenéző srác 5 hónap alatt.

2011. júl. 22. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!