Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint nem is akar tőlem semmit? ( Bővebben lent )

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel tök jól eldumálunk meg minden de most nem jelölt meg egy képen pedig egy csomó embert megjelölt hozzá teszem ő írt rám . ( Tudom nem kéne ennyire felfújni a dolgot de ha számítok neki valamit akkor bejelöl. )
2011. júl. 22. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Áldom az eszem, hogy nincs facebookom.
2011. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te szerencsétlen! Azért fújod fel mert egy képen nem jelölt be? totál gáz vagy XDD
2011. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit, ettől még számíthatsz neki. Szerintem nem akar nyomulós lenni, kezdeményezz te! Tegyél felé lépéseket, mert így most lehet, hogy nem akar tőled semmit, de ha majd te teszel érte, hogy legyen valami, hidd el lesz is, csak ne légy túl nyomulós. :) Sok sikert.
2011. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oks, köszi a választ :)
2011. júl. 22. 22:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Úristen, nem jelölt be egy képen... képzeld, nekem múltkor az egyik képem alá fészen két olyan csaj is írt kommentet, hogy jól nézek ki rajta, akiknek van pasijuk, sőt, még lájkolták is! Tuti, hogy mindegyik arra vár, hogy megdöntsem!


Öcsém, olvasd már vissza a kérdésed...

2011. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!