Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálhatnék erre? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálhatnék erre? Már nem akar elvenni?

Figyelt kérdés
Párom másfél éve, a 24. szülinapomon a családom előtt kérte meg a kezem....Abban egyet érettünk, hogy majd összeházasodunk, ha a baba téma komolyan szóba jön köztünk...Tegnap rákérdeztem, hogy kb mikor szeretne tényleg feleségül venni...A VÁLASZ: Majd, ha muszáj lesz!!!
2009. ápr. 4. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát... én biztos nem mennék hozzá ezek után.Ha már most úgy áll hozzá,hogy:muszáj.Sajna van már tapasztalatom!Persze azért sok mindentől függhet a döntésed.Úgy érzed szeret-e,figyel rád,meg stb...?
2009. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy "muszáj házasság" sosem jó ! Ez azért egy komoly döntés mindkettőtök szempontjából és jelképezi a kapcsolatotokat !
2009. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem ilyen szöveget levágott volna egy pasi, én közöltem volna vele, hogy semmi se muszáj, velem élni se.

hagyd ott, ez egy bunkó. már rég rossz, ha még össze se házasodtatok, de így reagál a gondolatára is a dolognak.

2009. ápr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, hogy a párod mennyi idős. De lehet, hogy még nem akarja magát "lekötelezni". Attól még ugyanúgy szeret, csak még nem érzi magát érettnek erre.

Végülis az egyik előttem szólónak igaza van: A házasság komoly dolog.

A szavakra amiket mondott sztem lehet, hogy nem a legjobb pillanatban mondtad neki. Ezalatt azt értem lehet, hogy feszült vagy ideges volt vmi miatt.

A legjobb megoldás erre az volna, hogy leültök és megbeszélitek ezt a problémát.

2009. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem akar elvenni ez ezt jelenti, ne is hisztizz ezen.
2009. ápr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!