Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Egy lány lenne szó, aki nagyon szimpatikus és tetszik. Amikor váltottunk pár szót és beszéltünk mindig kedves volt, viszont sose volt igazán lehetőségem csak kettesben beszélgetni vele, így gondoltam, msn-en talán egyszerűbb lenne megismerni, és ha úgy látom ő is benne van, elhívom valahova. Még hozzá tartozik, hogy kollégáról van szó, és bár nem egy részlegen és helyen vagyunk, azért nem szeretnék kínos helyzetbe kerülni. Néhányszor ráírtam, próbáltam felhozni olyan témákat, amik érdekelhetnék, de mindig csak én viszem előre a beszélgetést, ami így kicsit egyoldalúnak tűnik, ő magától sosse ír semmit. Igaz, mindenre válaszol amit kérdezek vagy írok (bár néha elég lassan és röviden), és sose mondja, hogy zavarom (akkor se, ha rákérdezek), de ő sose kérdez vissza, nem nagyon érdeklődik felőlem, nem hoz más témákat. Csak néhány beszélgetés volt eddig (a leghosszabb kb. 1 órás rövidebb szünetekkel).

Szerintetek lehet ebből még valami? Van értelme tovább próbálkozni vagy jobb, ha hagyom? (Barátja különben nincsen, ezt tudom.)


2011. júl. 23. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni,de sztem ne érdekled, csak udvariasságból ne mondja( vagy g*ciségből, ez a két tulajdonság a nőknél igen közel áll egymáshoz.) Ha nem érdeklődik felőled, meg vonakodva válaszol,akkor szerintem inkább hagyd. Időpazarlás.
2011. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem sem érdemes próbálkozni.Ha érdekelnéd azonnal visszaírna minden kérdésedre, és ő is kérdezne.
2011. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
amit leírtál, annyiból, sajnos nekem is azt kell mondanom, hogy nem túl sok értelme van :S
2011. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azzal viselkednék így, aki nem ellenszenves ugyan, de nem is vonz.
2011. júl. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!