Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden próbálkozásom kudarcba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden próbálkozásom kudarcba fulladt. Van értelme tovább próbálkoznom? 22/F

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete megint elutasítottak, azt hittem most végre összejön, de a "távolság miatt" (120 km)megint ellettem utasítva.:S Elég volt ebből.
2009. nov. 22. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe. ha egyszer leráztak, mutasd meg, hogy azért se érdekel. ha valakinek tetszel, az nem utasít vissza ilyen egyértelműen, szóval szerintem keress mást, aki megbecsül téged.
2009. nov. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nana, hékás ne add fel! 22 évesen még csak most jössz majd bele! Járj el a barátaiddal, haverokkal kikapcsolódni olyan helyekre ahol te laksz. Ismerkedj közösségi oldalakon olyan lányokkal akik a környéken laknak és szinglik.

Én 32 éves vagyok és nekem sem jött még össze, igaz szarul is érzem magamat de egyszerűen nem akarom feladni, nem akarok egykén meghalni.

2009. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van! Gondold át, milyen lánnyal éreznéd magadat jól. És gondold át, hol fordulnak meg ilyesfajta lányok. És ott keresgélj. Szerintem 120 km-rel értelmetlenség nekifutni...
2011. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!