Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszoneves lanyok, jarnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszoneves lanyok, jarnatok nalatok 10-15 evvel idosebb ferfival?

Figyelt kérdés
Nekem nem gaz ez a korkulonbseg. Nektek igen? Velemeny?
2011. júl. 23. 19:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

az én párom és köztem még ettől is több év van, és 3éve vagyunk együtt és boldogok vagyunk!

hagyjál ilyen önzőséggel...

2011. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Smartguy86 ***** válasza:

Majd a gyereketek megy a gimibe és egy barátja megszólal:


"Peti, múltkor láttam anyukádat a nagypapáddal"

Erre Petike: Az nem a nagypapám, hanem az apukám. Epic fail :D

2011. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Igen, hol van egy ilyen pasi?:P

29L

2011. júl. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

magányoslányka:


Pl, itt. :) Bar a Te esetedben mar nem tudom hozni a 10-15 ev plusszt, de ha beered egy kicsit kevesebbel... ;)

2011. júl. 23. 20:04
 15/26 anonim ***** válasza:

nekem van olyan osztálytársam akinek az anyja nyugdíjas és kinek mi köze hozzá semmi?

és nem lesz nagypapakorú a párom mire szülni fogok.

senki nem mondta hogy 30 éves korom körül fogok szülni.

egyáltalán nem vagyok önző.

a nővérem (22)egy majdnem vele egykorú pasitól lett terhes és simán lelépett a csávó.szerinted jobban járnék ha ilyenekkel kezdenék?a tizen-huszon éveseknek csak a diszkón meg a kefélésen jár az esze.nah én erre abszolút nem vágytam sosem.

2011. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Smartguy86 ***** válasza:

Ki hagyta, hogy átkúrják nővéredet? Jaj, hát csak nem ő maga? Ennyit erről.


Ezzel még semmi nem változik. Vannak emberek, akik jól megvannak egymás mellett, vannak akik azt hiszik, hogy 10 évvel későbbi jobb... Aztán ha nem jön be, akkor azt is megmagyarázzák maguknak... Mint ahogy te is megmagyarázod, hogy miért vagy egy sokkal idősebb férfival. Csak éppen 15 éve még pedofíliáért lecsukták volna. Amit tapasztalsz, az alapján döntesz... kérdés, hogy jól?

2011. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

amíg nem lett terhes a nővérem addig minden oké volt.


és köszi jól döntöttünk ennyi.a párkapcsolat és a boldogság nem kortól függ.

2011. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld nekem nem lehet gyerekem!!! ehhez mit szólsz te nagyon okos? te legyél akivel akarsz, simán átb@aszhat egy veled egykorú is. És ne okoskodj én felettem. Ha valami nem fog működni akkor szakítunk, de nekem ne oszd az észt. Akkor mond azt hogy neked nem kell olyan pasi és pont! De mások felett ne ítélkezz és ne magyarázz nekem! Én tudom mit érzek és mi a jó nekem.
2011. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Smartguy86 ***** válasza:

Hát jah. Nem ismerte jól azt a srácot! Vannak ilyenek, akik lelépnek. De azért ha belegondolsz, akkor egy 30-40 év közötti férfi, aki egy 20-as csajjal kezd, az miért is van egyedül?


A, Mert egészen addig képtelen volt egy normális családot létrehozni magának

B, Mert elvált


Nos melyik a jobb? Szerintem nem túl bizalomgerjesztő egyik sem. De persze sok csajnak imponál az, hogy húúú idősebb pasiii, milyen tapasztalt. Szexben lehet, de érzelmileg egy akkora nulla lehet, hogy azt öröm nézni. Boldogságot ilyen későn érett fitymahuszároktól én nem várnék.


Ja meg a pénz - a csávónak van vállalkozása, vagy valamennyi pénze, mert egész addig egymagára volt csak gondja. Ez sem szép kilátás, ha családról van szó...


Az meg csak a csajt (titeket, akik szerint fasza ez az egész) minősíti, ha nem tervez semmit a középkorú faszival, csak egy futó kalandot. Képzelem, a palinak milyen érzés lehet ez... Kivéve akkor, ha ő egy olyan típus, aki örül, hogy 20-as csitriket dughat sorra. Na ilyentől se kell semmi jóra számítani...

2011. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Smartguy86:


Nagyon fiatal vagy meg szerintem. Kicsit tobb elettapasztalattal a hatad mogott majd visszaveszel ezekbol a nagy, egyebkent tenlyeg csodaszepen hangzo elvekbol. Felolem aztan talalgathatsz meg itelkezhetsz rolam nyugodtan, konkretan lesz@rom :)

2011. júl. 23. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!