Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek nehezebb párt találni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek nehezebb párt találni? Egy csúnyább fiúnak vagy egy csúnyább lánynak?

Figyelt kérdés
jaa és ez tudom h nem ide tartozik nem is muszáj válaszolni rá csak érdekelne hogy a fiúkat mi indítja be? ha egy lány milyen?:D (öltözködés, viselkedés)
2011. júl. 23. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem még egy jóképű fiúnak is nehéz néha csajt találnia, nemhogy egy csúnyának (ilyen helyzetben vagyok én is.)
2011. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Na ez a kérdés épp rólam szól!


Eddigi tapasztalataim szerint egy magam fajta csúnya srácnak nehezebb sokkal, mint egy csúnya lánynak találni párt.


Mondom olyan ronda lány járt jó pasival, hogy néztem, de fordítva még nem láttam.

2011. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

én fordítva is tapasztaltam kedves 2. válaszadó:)

meg nekem most tetszik egy csúnyácskább srác de foglalt, nemrég szakított a barátnőjével, de én egyáltalán nem érdeklem :(

2011. júl. 23. 21:06
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Csúnyább fiúnak szerintem is nehezebb...
2011. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Párt szerintem a legtöbb embernek nehéz. Olyat, hogy csak legyen valaki egy kis időre, egy kis ügyességgel bárki találhat.
2011. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
ha a kérdésere akarok válaszolni akkor egy csúnya lánynak. De egy szép embernek sem könnyű párt találni :)
2011. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Legnehezebb párt találni a csóróknak.
2011. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nem tudom, ugyanolyan nehéz...

de ezt énis megfigyeltem már, h a csúnya nőknek helyes pasijuk van. a csúnya pasiknak szép csajuk...

2011. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont fordítva.

Sok csaj hajt a pénzre, és ha a pasinak van, meg esetleg jó a kocsija, drágák a cuccai, akkor a pénzéhes ...ák tapadnak rá.


Egy olyan pasi, akinek előnytelen az arca, lehet jó pasi, ha kigyúrja magát, olyanra formálja a testét, amilyenre akarja. Ráadásul nincs olyan "szabvány", hogy 170 cm magas, 50 kg, 90-60-90, szőke haj, kék szem.

De egy olyan csaj, akinek nincs szép arca, netán a melle se tökéletes, mert mondjuk nem plasztikáztat, és hatott rá a gravitáció... ugye tudjuk.

Meg az ilyen nyavajákat, mint narancsbőr, striák és társaik...megint csak a nőket veri vele a sors. Egyszer kialakult, és többé nem szabadul tőle.


Nőnek lenni legtöbbször szívás.

...és még szó szerint is.

2011. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a csúnya lánynak nehezebb.

Mi fiúk csak kinézünk egy prostit,felhívjuk,dugunk és le is van rendezve a dolog egy hétre.

De egy dagi,bőrhibás,srtiás,pattanásos,zsíros hajú,ápolatlan fóka lányhoz senki sem fog odamenni az is biztos.

2011. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!