Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátható amit tett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható amit tett a barátom? Szerethet egyáltalán?

Figyelt kérdés
Szombaton elment sörözni a haverjaival,eléggé becsíphetett.Volt ott egy lány akivel kirúzsoszták egymás száját,és pusziszkodtak,de azt mondta nekem, hogy más nem volt.Mikor találkoztunk egyből elmondta,pedig még az a veszély sem állt fent,hogy megtudom valakitől,mert nem ismerem a haverjait,meg amúgy sem árulnák be.Aztán mikor lemondtam a találkozót,akkor eljött elém,és sírt,potyogtak a könnye,hogy bocsássak meg neki.Tanácstalan vagyok,az a baj,hogy szeretem,de mégis bennem van az az egész ügy.
2009. ápr. 4. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát...komolynak tűnt a megbánás, de azért tartsd szemmel...A részegség nem mentség a megcsalásra!
2009. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szia! Nálam a csók is megcsalás! De mivel írtad hogy amint tudta elmondta és őszintén bevallotta, na meg sírt is, elég komolyan félhet hogy elveszít emiatt! Ha az én barátnőm tenné ezt akkor egy ideig biztos haragudnék rá hogy nyomatékosítsam benne hogy ez fájt, és rájöjjön hogy többé ne tegyen ilyet! De megbocsájtanék neki mert szeretem! Mondjuk a bizalom ilyenkor már megtörik és mindig bennem lenne ez az érzés hogy vajon meg teszi e újra? Egy párkapcsolatban a bizalom az egyik legfontosabb!
2009. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
csak ne vidd túlzásba a keménykedést
2009. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Tőlem ha így kérne bocsánatot egy pasi, teljesen elfolynék...

Látszik rajta, hogy megbánta, és hülyeség, hogy a részegség nem mentség a megcsalásra.

2009. ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!