Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mi legyen a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány, már egy éve ismerem. Sajnos van barátja (ha jól tudom féléve).

Tegnap egyszerűen megcsókoltam (nem tudom mi jött rám, de nagyon kívántam), ő visszacsókolt, éreztem, hogy elgyengül, de nemsokkal később ellökött magától, és azt mondta, hogy nem akarja megbántani a barátját és elment a barátnőivel.


2011. júl. 24. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha visszacsókolt, akkor ő is akarta... azért rohant el, mert hirtelen jött neki a dolog. Beszéltetek azóta?
2011. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem beszéltünk azóta. Ráadásul a telefont se veszi fel.
2011. júl. 24. 20:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Hívd ismeretlenről... ha rád csapja, akkor felejtő.
2011. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha van barátja hagyd. persze ha nem akarsz kikapni
2011. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

miért fiúktól kérsz tanácsot? :D

lány vagyok, és valószínűleg akart. ha most vársz kicsit, és békén hagyod, az is esélyes, hogy otthagyja a barátját. főleg azért, mert megcsalta.

ha nem hagyja ott, akkor beszélj vele a kis szünet után, és kérdezd meg, hogy szerelmes-e a barátjába. ha igent mond, felejtsd el. ha nemet mond, akkor azért mondja, hogy ezzel üzenje: veled akar lenni. :D

ha még ezek után sem sem jön veled össze, csak kéreti magát. :)

2011. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha erősebb vagy a barátjánál én folytatnám a nyomulást :P :D
2011. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a királynővel lépj szerintem :D
2011. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért hanyagol, mert rájött, h hülyeséget csinált veled és nem akar veled semmit. Úgyhogy inkább keress mást.
2011. júl. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, de ha viszonozta akkor csak érdeklem őt valamennyire. Amúgy meg szerintem a barátját, nem is szereti, kicsit ellaposodott már a kapcsolatuk.
2011. júl. 25. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!