Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban, aki nagyon tetszik, és haverjaim azt veszik észre, hogy kölcsönös a szerelem, de én nem mindig, van amikor olyanokat mond, céloz, hogy azt gondolom, hogy lehet köztünk valami, de van olyan, hogy olyat mond amikor nemhiszem, hogy lehet köztünk valami.

Főleg azt szokta mondani, hogy nem akar osztálytárssal járni.:S

Eddig mindig puszival találkozunk és válunk el, de suliban is ölelgetjük egymást.De nem tudom mi legyen a következő lépés mindig kijárok elé a buszra, van valami ötletetek?


2011. szept. 12. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el valahova kettesbe sétálni vagy valami :)

Sok szerencsét!

2011. szept. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bakcsorider ***** válasza:

Persze nálam ez vált be:

Sok duma meg tapi :D aztán csak keményen :D

Ez kell ezeknek fater nem a nyálas hülyeség :D

2011. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fuh, ha kijárna elém valaki, mikor jövök, megyek busszal, meg is b*sznám egy szívlapáttal.
2011. szept. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Timi: ) ***** válasza:

Sulin kívül,barátok,haverok nélkül kérdezd meg tőle,hogy hétvégén lenne e kedved elmenni moziba,sétálni,parkba sétálni bármi.Suliban és haverok mellett teljesen más az ember,főleg ha még nagyon fiatal.Szerintem próbáld meg amit írtam és kiderül,hogy kölcsönös e a vonzódás.Ne félj tőle!Sok sikert!Puszi

24/L

2011. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kéreti magát sulin kivűl beszélj vele és közelíts felé
2012. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!