Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy hülyeség azt hazudni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeség azt hazudni, hogy vele álmodtam, ha nem is?

Figyelt kérdés
Régen beszéltünk, és nincs most semmi témám. Pedig mindig van valami.
2011. júl. 24. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Csáóó rég beszéltek mi a helyzet? én nagyon élvezem, és neked hogy telik a nyár?
2011. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, főleg mert amíg kitalálod a "kamu" álmot lefut a fejedben, vagyis elálmodoztál róla... :D

Összegezve: Nem hülyeség szerintem

2011. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék, ha valaki nekem ilyennel jönne!

18 / f

2011. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ilyet én is szoktam :D mindig azt mondom h álmomban dugtam veled :D
2011. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem hülyeség hanem szemétség. Legalább légy őszínte csak most!
2011. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2. ez igaz. 3. Igazából szívesen álmodnék vele, jóban is vagyunk, és érdekelne is. Viszont sajnos ez nem parancsra történik. Minden esetre nem intimebb dologra gondoltam. :)
2011. júl. 24. 22:14
 7/9 A kérdező kommentje:

22:12 :DD

22:12 mindig az vagyok vele, de semmire nem reagált, gondoltam erre fog. és egyébként régebben álmodtam már vele, szóval nem hazugság. :)

2011. júl. 24. 22:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan! Hidd el, örülnek neki. Ha nekem azt írják, hogy velem álmodtak mindig izgalommal tölt el, vajon mi történhetett a képzeletében. Még ha tudom, hogy csak hazugság is. Ilyen téren nyugodtan füllenthetsz.
2011. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 k4lm0p1r1n ***** válasza:
akkor mondd el a régi álmod neki. mellesleg. ha vele akarsz álmodni akkor gondolkodj róla elalvás előtt, hátha. amúgy egyszerűbb és lényegesen kézenfekvőbb valamint őszintébb módszer: "egyfolytában rád gondolok, és bármit csinálok mindig te jutsz az eszembe, van amikor konkrét helyzetek pl dugunk a parkolóban(ez a rész opcionális illetve módosítható.) vagy épp valahol kettesben vagyunk. ilyenek. próbálkozz olyan dolgot mondani neki amit komolyan gondolsz, mert ha belekérdez és habozol leveszi hogy hazudtál neki és abból sz0pás lesz.
2011. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!