Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért szeretitek a lányos pasikat? (LENT magyarázat)

Figyelt kérdés

Mármint, én nem a lelkületre gondolok, mert bár nem vagyok a nyálas romantikus pasi, de tisztelem a nőket és fontosak nekem az érzelmeik, akár butaság, akár nem.:) Szóval meghallgatok mindent és ott vagyok lelki támasznak...DE pl vannak ezek az emo-s pasik, meg most ez a divat hogy a csávónak a bicepsze akkora mint másnak a csuklója. Sose értettem, azt hittem egy lánynak fontos az hogy biztonságba érezze magát a párja meelett, minden téren.

Hát ha most jön 3 kötekedős cigány nem hiszem, hogy a szemébe nyalt kisfiú fog megvédeni a nemi erőszaktól, akinél még a ti vállaitok is szélesebbek ;) Szal őszintén akkor most mi is a támpont ?:O (mert aki szeretne kedveskedni nektek még az se érti hogy mivel kéne...nemcsoda hogy feladják:D )


2011. júl. 25. 02:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
50%

bár nem lány vagyok de ezt mi FÉRFIAK sosem fogjuk megérteni. mi vonzo van egy ien ún férfiban. vicces amikor pakoláskor ketten (ún fiú és lány) szenvednek egy kanapéval. amikor meg a magamfajta egy kézzel felemeli az egészet.

csak egy kigyurt csavo

2011. júl. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Nemtudom de énis ezen filóztam ezért feltettem 1 kérdést!

Engem megnyugtatott téged is meg fog nyugtatni sztem!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2011. júl. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok , annak ellenére , h 17/L vagyok . Sokszor felteszem magamnak a kérdést , hogyan lehetséges ez ? :D nekem semmi vonzó nincs bennük
2011. júl. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
nem azt mondom minden férfinak kigyurtnak kell lennie de a férfi kell legyen az erősebb. de a mai világban ez pont fordítva van. úristen..
2011. júl. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
50%

02:29 es , teljesen igazad van. Múltkor fel kellett emelni egy nehéz ládát , ott állt mellettem egy fiúcska , baseballsapkában , félig hosszú hajjal , a segge , illetve az alsógatyája kint , mert ugye az a menő , ha alig tud járni annyira le van húzva a kis popsijáról a gatyája , na a lényeg az , hogy felemelte de látszott rajta , h ha még két lépést kell menni akkor összeesik. Átvettem tőle és annyira nem volt nehéz ,mint amennyire rajta látszott.

17/L

2011. júl. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
ja ,csak az a baj, hogy amelyik nő blogozik, az általában értelmi szinten feljebb áll az átlagnál, mivel egy mai instant punci nem elég agytörszt ilyesmikhez. és engem a nagy tömeg hangja is érdekelne. Annyira irritáló mikor egy tök fullos nő egy kis "pincsivel" sétál magam melett, komolyan odamennél félrelöknéd, és elvinnéd a csajt sztem a srác köpni nyelni nem tudna.. ...lehet ezt kéne:D
2011. júl. 25. 02:37
 7/34 anonim ***** válasza:

"komolyan odamennél félrelöknéd, és elvinnéd a csajt sztem a srác köpni nyelni nem tudna.. ...lehet ezt kéne:D"

Tényleg lehet h ezt kéne , de akkor römeges kéne ilyen jelenséget létrehozni :D

De én úgy gondolom , hogy akinek ez jön be , annak ez jön be. Vannak fullos csajok akiknek meg egyáltalán nem jönnek be a csajos fiúkák, méghozzá elég sokan vannak.

2011. júl. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
*tömeges
2011. júl. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
*tömegesen . Bocsánat a csúszásért , csak sikerül :)
2011. júl. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
100%
nekem egyáltalán nem jönnek be. én sem tudom mi vonzó van bennük, én a férfias srácokat szeretem :)
2011. júl. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!