Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért szeretitek a lányos pasikat? (LENT magyarázat)

Figyelt kérdés

Mármint, én nem a lelkületre gondolok, mert bár nem vagyok a nyálas romantikus pasi, de tisztelem a nőket és fontosak nekem az érzelmeik, akár butaság, akár nem.:) Szóval meghallgatok mindent és ott vagyok lelki támasznak...DE pl vannak ezek az emo-s pasik, meg most ez a divat hogy a csávónak a bicepsze akkora mint másnak a csuklója. Sose értettem, azt hittem egy lánynak fontos az hogy biztonságba érezze magát a párja meelett, minden téren.

Hát ha most jön 3 kötekedős cigány nem hiszem, hogy a szemébe nyalt kisfiú fog megvédeni a nemi erőszaktól, akinél még a ti vállaitok is szélesebbek ;) Szal őszintén akkor most mi is a támpont ?:O (mert aki szeretne kedveskedni nektek még az se érti hogy mivel kéne...nemcsoda hogy feladják:D )


2011. júl. 25. 02:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
49%

Te a vékonyt állítottad párhuzamba a lányossal. Nem veszed észre?

Engem mondasz kétségbeesettnek? Ne magadból indulj ki pancser. Te kezdtél el itt sírni. Ezek szerint nem kellesz a lányoknak? És ezt az emosokra fogod?


"mert azt hiszed hogy halálosan ott vagy a témában"

Ezt pont te mondod? :) Mert te nagyon ott vagy, igaze?!


"Szánalmas ez a próbálkozás, hogy minden szavamat kiforgatod és bepróbálsz vele oltani:D "

Csak az igazság fáj neked, amivel én szembesítelek téged. :) Nem tehet róla, ez van. Hiába vitatkozol a tényekkel, attól még azok nem fognak megváltozni.

2011. júl. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
49%

fú attól mépg h valaki emós nem vagdossa az ereit és nem bőg mint ti -.- asse tudjátok h mi az az emo

mindig csak h érvagdosás -.-

b*szátok meg az emo egy életérzés -.-

és vannak akik csak emo-snak néznek ki

de belül nem emosak mindet azzal piszkáljátok h érvagdosós emos g*eci már felhuzom magamat ezen

csak irigy minden fiu h a csajoknak az emo pasik jönnek be nempedig az ijen kis gernyák -.-"

ha választanom kéne 100000000000000ft,hejes pasi,villa,luxus ház és kocsi egy emo pasival szemben akkor az emo t választom!!!!!!!!!!

ne gyertek azzal h mijen kis véznák!

LEGALÁBB nem ijen hájas disznók mint 1esek

2011. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Jajj Isteeeneeem, te kajak hülye vagy. Mondom hogy nem hat ki rám, mert legtöbbször amilyen csajjal vannak lerí róluk hogy sötétek. Amúgy se érdekelne. Csak arra voltam kíváncsi, hogy mit esznek rajtuk. Ennyire nem lehet agyilag alul maradott, hogy még mindig nem fogtad fel....
2011. júl. 26. 12:42
 34/34 anonim ***** válasza:
cöh ó mert kivagyte?-.- engem nemérdekel mit pofázol :P
2011. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!