Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Azt hiszem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Azt hiszem már nem szeretem!

Figyelt kérdés
Állandóan hazudik nekem,de persze mindig kiderül az igazság. Én meg veszekszek vele miatta,de ilyenkor mindig engem hibáztat,hogy ha nem veszekednék,nem hazudna! Pedig ha nem hazudna,nem veszekednék vele. Szakítottam vele,már kb 50-szer,de nem hagyja. Addig erőszakoskodik,amég vissza nem megyek hozzá. Néha jó vele,meg ha nincs itt,akkor hiányzik,de ha itt van,akkor meg idegesít. Már eljegyeztük egymást,de mégsem érzem azt,amit a volt barátomnál éreztem. Hogy örökre vele,stb. Még a szexet sem kívánom vele annyira. :( 22/L
2011. júl. 25. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor vége.:(
2011. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted már,akkor ne gondolkozz,szakíts vele,nem kell hogy tovább húzd az idegeit.Ezzel magadnak is ártasz meg neki is.Nem kell sajnálatból vele maradnod,tudod milyen az élet,majd jön más.Ha esetleg mégis kötődsz hozzá,mivel már eljegyeztétek egymást,ami szerintem korai és h*lyeség volt,akkor pedig áruld el,mi az amiben hazudik,és mi az,ami miatt nem bízik meg benned szerinted.De szerintem ennek már régen vége.
2011. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A legnagyobb gond a családjával van. Utálnak engem. Meg én is őket. Arra jó nekik a vőlegényem,hogy elszedjék a pénzét. De mégis mindig őket védi,és inkább hazudik,minthogy bevallja,hogy mindig vesz nekik ezt-azt,viszi őket mindenfele,stb...
2011. júl. 25. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!