Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Azt hiszem szeretem

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Azt hiszem szeretem

Figyelt kérdés

Azt hiszem szeretem mit tegyek?

19 éves meleg fiú vagyok egyik barátom akit nagyon régóta ismerek már jóideje tetszik. ő hetero de néha vannak kétségeim efelől, habár már több barátnője is volt mindegyikőjükkel létesített szexuális kapcsolatot és totálisan hetero viselkedése van amikor vele vagyok vannak olyan pillanatok amikor csak egymás szemébe bámulunk vagy megöleljük egymást és nagyon szoros a barátságunk mindent elmondunk egymásnak annak ellenére hogy ennyire bejön mindig én segítettem összejönni csajokkal és elképesztően rossz nézni hiába hitegetem magam hogy legalább boldog nagyon fontos a számomra szeretnék többet mint barátság, de mintha lenne benne egy kis homofób hajlam is igazából nem ismerem pontosan az álláspontját elég zavaros e téren egyszer nincs baja a melegekkel máskor vannak megnyilvánulásai a barátságunk meg elég szoros egy fiú-fiú barátsághoz nem tudom mit lépjek.Van esélyem? Vajon csak én szeretném melegnek látni?


2011. júl. 30. 02:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
fúj te rosszhomi:S (undorító)
2011. júl. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
gáz vagy :/ mért van ennyi b u z i magyar országon?
2011. júl. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne mozdulj rá a haverodra! Keress más, hozzád hasonló homokost... Te jó ég..
2011. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
50%
Van eladó hurkatőttőtök?
2011. júl. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
1 meleg 2őt csinál <3 :D:D
2011. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy esetleg lehetne e köztetek több is mint barátság és hagyj neki időt, hogy ezen gondolkozhasson.
2011. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
szerintem e mongy neki semmit vagy ha anyira dul a love akor mond neki de ezel lehet h egy barátságot kockáztas :)
2011. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint egy heteró kapcsolatnál, te most a barátságotokat kockáztatod. Azt ennyiből nem tudtam megállapítani, h tetszel-e neki...bár benne van a pakliban. de azért az is jelent valamit, ha nője van. Ha ennyire foglalkoztat a dolog, beszéld meg vele...kiderül az álláspontja. De vigyázz, lehet, hogy ezzel a barátságotokat teszed tönkre. Vagy hallgass és őrizd meg a barátságotokat. Ez a te döntésed, vagy úgy élsz, hogy benned marad a kérdés, mi lett volna, ha...vagy rákérdezel és akkor két esélyes a dolog. Sok sikert. :)
2011. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mennyi bunkó ember van itt.. igazán nem tehet róla, hogy ő ilyen.

Szerintem ne tedd tönkre a barátságotokat és keress mást :)

2011. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Te jó szagú Úr ISTEN!!!

Ti nevezitek magatokat embereknek, akik bankoztok? ő ilyen és segítséget kért, nem fikázást... nézzetek tükörbe!


Mi a fontosabb neked? itt most az a kérdés? gondold meg... ha elmondod neki, lehet, hogy tényleg azt kockáztatod, hogy tönkremegy a barátságotok, de az se egy kellemes dolog, amikor benned marad a kérdés, hogy, "de mi van ha..."

Ez mindenképp a te döntésed, de használd ki a lehetőségeidet, ha jóba vagytok, akkor puhatolózhatsz nála, vagy csináljatok közös programot... hidd el, ha ő is szeretne tőled valamit, bele fog menni.

De mindenképp fontos, hogy ha kapcsolata van és boldog, nem szabad "nyomulnod".

Mindenesetre, sok szerencsét.


Az ugató kutyáknak pedig üzenem, hogy ha a tökötök nem lenne a seggetekhez nőve, úgy vonyítanátok, mint egy kismalac.

Attól, hogy sok pasi lenézi azt, aki meleg vagy biszex, attól még semmivel nem rosszabb emberek, mint TI... sőt, talán értelmesebbek.

2011. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!