Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Mitől lennék népszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Mitől lennék népszerű a lányoknál? (bőv lent)

Figyelt kérdés

Igazából akivel beszélgetek vagy 1 helyen vagyunk pár órát az általában belém szeret(vagy legalábbis "bejövök" neki:O:D (én magam sem tudom h miért:O)

de ez nehezen alakul ki mivel nem igazán járok társaságba..

ennek a legfőbb oka hogy nem engedhetem meg magamnak.

+ a koromhoz képest szerintem túl komoly vagyok.

És azt szeretem ha a lány kezdeményez(vagyis tudassa velem h jó vagyok nála) ehez elég akár 1 mosoly is:)

de hogyan érhetném el hogy rám írjon valaki???

vagy megszólítson???

utálok nyomulni ismeretlenekre(és ismerősökre is)

szinte soha nem ír rám senki vagy nem mutat felém semmilyen érdeklődést..:(

mondjuk nem vagyok 1 nagy szépség de szerintem ronda sem vagyok..

általában azt kapom h aranyos vagyok...

NŐK!!!!MIVEL TUDNÉK RÁTOK HATNI?:D

vagy pl facebook on h érhetném el hogy vkinek felkeltsem az érdeklődését?


2011. júl. 25. 23:49
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
szabad tudni a korodat?
2011. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:

hát, magamból kiindulva én soha nem mennék oda az utcán egy fiúhoz,aki tetszik, vagy nem jelölnék be senkit facebook-on/nem írnék neki..:)

sőt annak sem örülök,ha valaki ismeretlenül próbálkozik..

amúgy az neked mért jó,ha a lányok kezdeményeznek? :)

2011. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
mert nem rizikós számára <- rosszul éli meg a visszautasítást
2011. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

20/F


azért mert ha én mennék oda 1 lányhoz akkor nem biztos h el tudnám hinni h szeret.

lehet h nincs senkije és csak azért "áll" velem össze..

én SZERELEMRE vágyok:D

2011. júl. 25. 23:56
 5/50 szamóca.. ***** válasza:
hát rám pont azzal leeht hatni ha vki kitartó, és ő keres engem. sajnos van egy olyan rossz tulajdonságom h nem keresek senkit. :D
2011. júl. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 mazolimail válasza:
háttt barátom, szerintem ha egy lány azt mondja h aranyos vagy akk megszívtad...
2011. júl. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
szamóca én kereslek téged a végtelenségig:D
2011. júl. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

mazolimail válasza:


háttt barátom, szerintem ha egy lány azt mondja h aranyos vagy akk megszívtad...


gondolod haver?:D

néha már túl jó nő van rámkattanva:O

ez engem inkább taszít

nem kellenek a szolis qrvák..inkább legyen csúnyácska csak szeressen:(

2011. júl. 26. 00:00
 9/50 szamóca.. ***** válasza:
majdha a heréd mögé tűzött rózsa kiesik a bőrtanga szorításából, mert túl hevesen járod a szambát az ablakom alatt, miközben a titanic főcímdalát énekeled telitorokól, és mindezt úgy, hogy a szívárványszínű sörénnyel rendelkező póni flip-flop patákkal, amin érkeztél szívecskés lufikkal a szájában békésen végignézi, és adja hozzá a zongora aláfestést, na akkor majd dughatunk :D
2011. júl. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim válasza:
Ahogy én magamat és a barátaimat ismerem, ha valaki nem rámenős, akkor nem valószínű, hogy csak úgy odamegy hozzád beszélgetni. Én biztos nem mennék oda senkihez gyors megfontolásból. A facebook-on jelölgetős téma. Áhh. Akik eddig bejelöltek gyökerek voltak. Lehet, hogy rólad is ezt hinném és törölnélek. Szóval ez felejtős. Járj olyan helyekre ahol van lehetőség ismerkedésre. Strandon is lehet, fagyizóban stb. Haverjaid csak vannak. Lógjatok le valamerre, és ha láttok egy csapat helyes csajt akkor irány megrohamozni őket! ;)
2011. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!