Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat számít a lányoknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat számít a lányoknál, hogy egy fiú népszerű?

Figyelt kérdés
Mondtam a barátnőmnek, hogy sorolja fel a volt barátjait. Miközben sorolta az egyik fiúnál kihangsúlyozta, hogy milyen népszerű. Egy kicsit rosszul esett, mert én egyáltalán nem vagyok népszerű. Van egy baráti köröm s mindig ugyanazokkal az arcokkal szoktam lógni.
2009. aug. 19. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Hogy teljesen őszinte legyek régen nekem is számitott:( nem tudom miért de mindig az olyan pasik jöttek be akik vagányak voltak mindenkit ismertek stb..De ma már nem számit igazán, mondjuk a mostani barátom olyan közép eset.
2009. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

ez tipustól függő.ne keseredj el,szerintem csak fel akart vágni a barátnőd avval,hogy neki volt EGY népszerű pasija.Hanyagold az ilyet,ne aggódj,vagy a legtisztább,hogy ha megkérdezed tőle,miért hangsúlyozta ki.

Nekem nem számit,hogy egy fiú milyen társaságból való,mert ha csak ezt figyelném,nem hinném hogy önmagamat adnám..és ez csak álnokság lenne.

2009. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
nekem inkább hátrány. tudja akkor magáról, hogy mennyire sok csajnak bejön, és nagyobb az esélye a félrelépésnek.
2009. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy számít. Aki népszerű az több emberrel van, több lánnyal beszél, több lánnyal jön össze és a lányoknak is jobb olyan fiúról beszélni akit mindenki ismer.. nők...:D de szerintem nem az ilyen lányoknak és népszerű fiúknak lesznek azok az igazi diákszerelmei amikre majd jó visszagondolni vagy tényleg az a szeretés amikor mindent megtennél a párodért, és ez sokkal többet ér mint hogy népszerű legyél vagy vmi...
2009. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Tisztázzuk: a népszerűség fontossága az embereknél is ugyanúgy megmaradt, állatias ösztönök "civilizált" leképeződése: ha egy fiú népszerű, akkor domináns, vagyis biológiai előnyökkel rendelkezik más hímekkel szemben.


Az, hogy egy srác népszerű és több nőnek jön be, az nem feltétlenül jelent megcsalást, talán csak önbizalmat, ami férfiaknál elemi fontosságú lenne... igaz, hogy nagyon sok népszerű fiú hűtlen is lehet, ez viszont megint csak ősi ösztön: minél több nősténnyel létesített szexuális kapcsolat-ahol az erősebb kutya b.szik- annál több utódot jelent, így annál biztosabb a vérvonal fennmaradása...

Én pl. ilyen voltam...

Amúgy félni meg azért nem kell, mert a monogámia egy domináns hím-domináns nőstény esetében szintén biológiai tény-ezt nevezhetjük "szerelemnek"-, mely célja az volt, hogy ez a pár addig maradjon együtt, míg felnevelik a közös, nagy valószínűséggel szintén domináns utódot, akinek a társadalomban(falka/csorda/...->lényeg, hogy társas, szorosan együttélő fajoknál) máár születésekor "eldöntetett" a helye.

2009. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szijjahh. Nem mindenkinél számít.. Nem minden a külsőröl szól. Mondjuk nekem is mindég úgymond"népszerű" pasijaim voltak és vanis.:D Énse vagyok aza "láthatatlan" csajszii. Mindenki ismer .. szal így nem tudok választ adnii:s
2009. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pontlesz@rom, mekkora az ismeretségi köre és a népszerűségi indexe, ha valaki megtetszik nekem, fix, hogy nem a körülötte térdeplő, lábfejét csókolgató hódolók látványának ingere vált ki belőlem heves szívdobogást.
2012. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!