Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baràtom 30 évesen, amint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baràtom 30 évesen, amint hazaèr munkàbol es hètvègèn a szàmitogèpes jàtèkkal (cod) jàtszik. Hogy szoktassam le hogy ne jàtszon minden nap 5-6 oràt?

Figyelt kérdés
De mar annyira beleèli magàt hogy szètveri az asztalt,ordít,kepzeletbeli barâtaival beszèl.nem lehet hozzâszolni.hangos, undorito jâtek a call of duty ezzel jàtszik.pedig èrtelmisègi ès jó munkàja is van!segitsèget kèrek mert nèha Màr èn is fèlek!!
2011. júl. 26. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki 30 éves korában még mindig ennyit kockul általában azt jelenti, hogy a való élettől menekül és egy olyan világban jobban érzi magát ahol több a pozitív visszacsatolás.


Próbáld meg kideríteni, hogy mivel lehet gondja. Ez lehet munkájával kapcsolatos, magánéleti, családi probléma, túl sok hitel stb stb stb.

2011. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha 30 évesen barátnő mellett neki a napi 5-6 óra játék belefér és örömet okoz, akkor defektes és betegesen függő. Vagy hagyd a francba, vagy vidd el pszichmókushoz, hogy leszoktassa. Ez is egy függőség ...
2011. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Melyik coddal nyomja? call of duty 4 vagy modern warfare 2? utóbbinál én is üvöltöttem párszor anno :D felbasz amikor 2 fragen múlik a nuke...istenem..
2011. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 The_Rain ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem a családon vezeti le a frusztrációját! Érdekes, én is 30 vagyok, mégsem szövegel az asszony, hogy 3-4 órát tolom odahaza a gémet, napi 10 óra számítógépes munka után. De az is lehet, hogy csak nem vagy eléggé szexi, hogy elcsavard a fejét a számítógép mellől... Szerintem...
2011. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is játszom ilyen játékkal és én is szoktam verni az asztalt meg ordítozni. És?

Én szeretem.


27/N

2011. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dottorre ***** válasza:
Valahogy le kell vezetni a stresszt és felgyülemlett felesleges agressziót. Addig örülj, amig nem rajtad vezeti le. Másrészt, ha ez téged zavar, akkor ülj le és beszélgess vele, mond el neki ,hogy téged ez zavar, és szorítsa le az 5órát mondjuk 2-re. Ez egy elég korrekt kompromisszum lenne szerintem. Aztán majd később lehet ebből 1 is, vagy 0... Vagy a másik lehetőség, hogy addig foglald el magad te is olyannal, amit szeretsz. Ez nem egy pozitív ötlet, de ennél jobb nincs, ez magától nem fog megoldódni, mert aki függő lesz, az az is marad rendszerint.
2011. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


El tudod képzelni azt, hogy ma, Magyarországon hány olyan férfi van, aki:

-veri a feleségét/élettársát

-veri a gyerekeit

-elhagyja a terhes feleségét/élettársát

-nagy ívben sz@rik a gyerekeire

-alkesz

-narkós

-láncdohányos

-depressziós

-félrekefél

-molesztálja a saját gyerekeit

-a megélhetéshez szükséges pénzt a kocsmában/nyerőgépben hagyja


Na, most h a lista végére értem, gondolkozz el azon, hogy mi lenne, ha a te párod valamelyiket űzné e neves tevékenységek közül? Na, ugye, h nem annyira undorító a Call Of Duty? Nem mellesleg ő 5-6 órát játszik, a legtöbb férfi meg hétvégente 10-12 órát is eltölt meccsnézéssel vagy TV bámulással. Az sokkal felvilágosultabb hobbi? Attól, h valaki szereti a videojátékokat, még teljesen normális ember.


Természetesen valamennyire neked is igazad van. De nem leszoktatnod kell, hanem felhívni a figyelmét arra, hogy kicsit több törődésre, és odafigyelésre vágysz. Szerintem ezt értelmes emberként megtudjátok beszélni kulturáltan is.

2011. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még nem nőtt fel...



... A cod a 8 évesek játéka.

2011. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy ez rossz neked, de még mindig jobb mintha, inna, cigizne, verne téged stb.
2011. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!