Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves vagyok, pár hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok, pár hónap múlva 20. Tegnap összejöttem egy 24 éves sráccal és már is nagyon kedvelem. Mikor feküdhetnék le vele, hogy ne gondoljon ribancnak és könnyű vérűnek?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatot szeretnék Vele! :)

Már nem vagyok szűz.


2010. márc. 15. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Nászéjszakán.De előtte az elsőéjszaka joga a királyt illeti.
2010. márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed. Én a barátnőmmel 2 hét után lefeküdtem és már 2 éve együtt vagyunk és nem gondoltam kúvának.
2010. márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem legyél nyitott a témára, de "ne add magad könnyen". Szóval nyugodtan lehetsz közvetlenebb vele, de még egy ideig várj. Én mondjuk pár hét/1 hónapot mondanék. De sztem ezt nem lehet így megmondani. Amikor úgy érzed, már bízik benned annyira, vagy kedvel téged annyira, h ne akarjon egy szex után kidobni.
2010. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nielindi ***** válasza:
73%
szerintem akkor feküdj le vele, amikor ugy érzed. ez csak jön. ha mind2en kivánjátok egymást nagyon, akkor miért várnál még?! ez nincs idöhöz kötve, h mikortol mit lehet csinálni. lehet h könnyüvérü vagyok, de sztem ne foszd meg magadtol azt, ami jo, és szeretnéd. :) 23/L
2010. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha komoly kapcsolatot akarsz akkor először a személyiségeddel kápráztasd el aztán a testeddel, vagyis ne dugj vele egy hét után.
2010. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem olyan 1.5-2 hónap után normális. Mi így csináltuk a barátommal, ő is annyi idős, mint a tiéd.
2010. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!